04-10-2015
Kerim Çarmıklı İç Mimarlık, İnşaat Sektörüne Özel Çözümler Sunuyor

Kerim Çarmıklı İç Mimarlık, İnşaat Sektörüne Özel Çözümler Sunuyor

Özel projelere yönelik başarılı tasarım uygulamalarıyla öne çıkan İç Mimar Kerim Çarmıklı, ekibiyle birlikte, inşaat sektörünün farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak konsept tasarımı, uygulama projelerinin hazırlanması ve yerinde uygulama hizmetleri de sunuyor. Kuruluşundan bugüne ofis, home ofis, daire, villa, kat koridorları, lobi, ortak kullanım alanları, sosyal tesisler, spor salonları ve restoran gibi farklı mekanların tasarımlarını gerçekleştiren Kerim Çarmıklı son olarak, Teknik Yapı’nın hayata geçirdiği Suadiye Sahil Sitesi’nin örnek daire ve satış ofisi tasarımlarına imza attı.

 

“Türkiye’de iç mimarlığın, sadece dekoratörlükten ibaret olduğu, buna karşılık evin duvar planı, mekanik planı, elektrik planı gibi kısımlarını da mimarların yaptığı sanılıyor” diyen Kerim Çarmıklı, oysa bunların da iç mimarlık ekiplerince düzenlenip uygulatıldığını vurguluyor. İnşaat sektörünün, iç mimarlığın alanına giren tüm ihtiyaçlarına tek elden çözüm sunabildiklerini belirten Çarmıklı, özel konutların yanı sıra önümüzdeki dönemde markalı konut projelerine daha fazla ağırlık vereceklerini söylüyor.

İnşaatçı bir aileden gelen Kerim Çarmıklı, tasarladığı projelerde bu avantajı sonuna kadar kullanıyor!

Kerim Çarmıklı Projesini gerçekleştirdiği müşterilerine, 3D Görselleri bünyelerinde hazırlayıp gerçek mobilyalar, renkler, ölçüler ve materyaller ile sanki o mekan A’dan Z’ye yapılıp bitmişçesine bir görüntü teslim edebiliyor. Kerim Çarmıklı, aileden inşaatçı olmanın avantajı ile projelerinde uygulama dahil anahtar teslimi hizmet verebiliyor.


Kerim Çarmıklı İç Mimarlık Ofisi:

Farklı ölçeklerdeki her türlü mekanda, o mekanın ruhuna ve ihtiyaçlarına uygun, bütünleşik çözümler sunan Kerim Çarmıklı İç Mimarlık Ofisi, sahip olduğu tasarım kimliğini, müşterilerinin yaşam tarzları, hayalleri ve mekanın yapısıyla sentezleyerek, ortaya farklı, özgün ve yenilikçi iç mimari projeleri çıkartmaktadır. Hayata geçirdiği kişiye özel ve kurumsal projelerde, geleneksel ile modern çizgileri ustaca harmanlayan Kerim Çarmıklı İç Mimarlık, tasarımlarında, mimari anlayışının temel unsurlarından birisi olan simetriyi ön planda tutmaktadır.

Projesini üstlendiği mekanın türü ne olursa olsun malzeme kullanımında da özgünlük ve kaliteden asla taviz vermeyen Kerim Çarmıklı İç Mimarlık, mekana özel mobilya tasarımları gerçekleştirirken, inşaat konusundaki uzmanlığının avantajıyla da projedeki uygulamaları kendi ustalarınca yapmaktadır.

Kerim Çarmıklı tarafından 2012 yılında İstanbul’da kendi adıyla kurulan iç mimarlık ofisi, her biri kendi alanında uzman ekibiyle, başta özel konutlar ve markalı konut projeleri olmak üzere, ofis, mağaza, restoran, otel ve farklı amaçlara hizmet eden çeşitli sosyal alanları tasarlamaktadır. Bununla birlikte, inşaat sektörüne yönelik olarak, ihtiyaca göre konsept tasarımı, uygulama projelerinin hazırlanması ve yerinde uygulama hizmetleri de sunmaktadır.


Yükleniyor...
Yükleniyor...