05-02-2016
SERAMİK: Seramiksan Pamukkale’nin Eşsiz Görünümünü Yaşam Alanlarınıza Taşıyor

SERAMİK: Seramiksan Pamukkale’nin Eşsiz Görünümünü Yaşam Alanlarınıza Taşıyor

Teknoloji ve estetik tasarımlarıyla seramik sektörünün öncü firmalarından biri olan Seramiksan, Pamukkale travertenlerinin büyüleyici görünümünden esinlenerek hazırladığı yeni serisini beğenilere sunuyor.

 

Ürünleri ile sektörün dikkat çeken firması olanSeramiksan, ürün yelpazesine kattığı Pamukkale Serisi ile doğadan aldığı ilhamı hayatınıza taşıyor. Gözalıcı karolarla iç ve dış mekanlara uygun olarak üretilen Pamukkale Serisi, mağaza verestaurant gibi yaya trafiğine daha fazla maruz kalan zeminler için tercih ediliyor.

Pamukkale Serisi ile birlikte Seramiksan’ın modern tasarımına sahip vitrifiye serilerini de bir arada kullanarak banyolarda kusursuz bir görünüm sağlayan Seramiksan, banyolara Pamukkale travertenlerinin esintilerini taşımaya yardımcı oluyor.Seramiksan, şıklığı ve rahat kullanımı arayanlar için lavaboda Aqua serisi, kare tasarımlı geometrisiyle klozet de Luna serisi ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

Sırlı porselen ve mat olarak üretilen Pamukkale Serisi 60x60 cm ebatında beyaz ve dijital baskı teknolojisi ile motif desenli olarak üretiliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...