25-05-2016
Pana Yapı, Brooklyn Park’tailk Teslime Doğru Hızla Yol Alıyor

Pana Yapı, Brooklyn Park’tailk Teslime Doğru Hızla Yol Alıyor

Fikirtepe’nin en gözde projeleri arasında gösterilen Brooklyn Park’ta dış cephe giydirmeleri başladı. İlk teslimlerin Aralık ayında yapılacağı Brooklyn Park, bölgedeki projeler içinde teslim gerçekleştiren ilk proje olacak.

 

Konut üretiminde Türkiye’nin en büyük ilk 20 inşaat şirketi arasında yer alan Pana Yapı’nın gözde projesiBrooklyn Park, gerek oturma gerekse yatırım açısından bölgenin en iyi fırsatlarını sunuyor. Projenin yer aldığı Yeni Fikirtepe, İstanbul’daki en büyük dönüşüm bölgesi olmasının yanı sıra, hayata geçirilen proje sayısı velokasyonu itibariyle İstanbul’da diğer bölgelerden ayrışarak öne çıkıyor.Yeni Fikirtepe’nin en hareketli noktasında yer alan ‘Brooklyn Park’, E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli’ne, metrobüs ve deniz otobüsüne çok yakın bir noktada bulunuyor. Ulaşım açısından önemli avantajlar sunan Brooklyn Park, yakın çevredeki alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, hastane ve üniversiteler ile sakinlerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilecek şekilde projelendirildi. Aralık ayında teslim edilecek ve yüzde 80’i satılan Brooklyn Park, 113 bin metrekarelik inşaat alanına sahip ve 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor. Bölgedeki projeler içinde en fazla sosyal tesis alanına sahip olma özelliği taşıyan Brooklyn Park; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu, hamam ve her türlü ihtiyacın karşılanabileceği bir alışveriş merkezini de bünyesinde barındırıyor.

 

Avantajlı kampanyalarla ödemede büyük kolaylık

 

Brooklyn Park’ta yepyeni bir yaşama adım atmak isteyenler, devam eden ‘60 ay, 0 faiz’ kampanyası ile kolayca ev sahibi olma imkânına kavuşuyor. Lokasyonu ve mimari özellikleriyle Yeni Fikirtepe’de fark yaratan Brooklyn Park’ta ev sahibi olmak isteyenler, %25 teslimde ödeme olanağı ile hayal ettikleri eve kolayca kavuşabiliyorlar. Alımlarda banka kredisi kullanmak isteyenler düşük faiz avantajından yararlanarak yalnızca %0,95 faiz ödeyecekler.

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...