25-05-2016
Ev Almak İsteyenler, Adım İstanbul Satış Ofisinde Buluşuyor

Ev Almak İsteyenler, Adım İstanbul Satış Ofisinde Buluşuyor

Emlak Konut güvencesiyle EYG, İntaya ve İntes hasılat paylaşımı ortaklığı ile Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul Projesi’nin hafta sonuna özel ödeme planı, ev almak isteyenleri Adım İstanbul satış ofisinde buluşturuyor. 2+1’den 5+1’e kadar 6 farklı daire seçeneği bulunan Adım İstanbul’da uygun koşullarla ev sahibi olma hayali gerçek oluyor.

 

Ulaşım seçenekleri, eğitim, sağlık ve sosyal olanaklarıyla yaşam kalitesini birkaç adım ileri taşımak isteyenlerin tercihi olan Adım İstanbul, güzel bir hafta sonu planı yapmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Yeni ev hayali kuranlara özel bir ödeme planı hazırlanan Adım İstanbul’da yüzde 25’i peşin, yüzde 25’i şirket bünyesinde 36 aya varan taksit seçeneğiyle sunulurken ödemenin kalan yüzde 50’lik kısmı ise 4 taksite bölünerek 6 ayda bir ödenebiliyor.

Devasa projelerin adresi Adım İstanbul

 

Adım İstanbul,  3. Köprü’den 3. Havalimanı’na, Kanal İstanbul’dan Kuzey Marmara Otoyol Projesi’ne kadar, devasa projelerin buluşacağı Başakşehir’de yer alıyor. İçerisinde; skylight’lı kapalı yüzme havuzu, fitnesscenter, hamam – soyunma odaları, çocuk oyun alanları, dinlenme terasları ve su oyun havuzları gibi sosyal olanakları da barındıran Adım İstanbul Projesi, Şehir Parkı’na açılan caddesi ve cadde mağazalarıyla konut sahiplerine tüm sosyal olanakları bir arada sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...