08-06-2016
HEM HAYATIN HEM İŞİN MERKEZİ; EMPORIA İSTANBUL PROJESİ…

HEM HAYATIN HEM İŞİN MERKEZİ; EMPORIA İSTANBUL PROJESİ…

Yoğun kent hayatının yaşandığı; iş ve ev arasında her gün yeniden başlayan serüvende, insanların adeta saniyelerle yarıştığı İstanbul’da hayat bir kaos içinde sürüp gidiyor. İnsanlar için sevdiklerine ve hatta kendilerine zaman ayırabilmek bile bir lüks haline geliyor. İstanbul’un yeni finans merkezinin yanı başında hayata geçenEMPORIA İstanbul projesi, şimdi iş ile ev arasında zamanla yaşanan yarışa son veriyor. Tamamı rezidans ve homeoffice olarak kurgulanan projede kaos, yerini huzur ve mutluluğa bırakıyor.

 

Hayat dolu projelerin mimarı AKS Yapı tarafından hayata geçirilen EMPORIA İstanbul, istediğim an müşterilerimi toplantıya davet edebilmeliyim, onlarla lüks bir restorandaharika bir yemek yiyebilmeliyim,evime çekildiğimde ise yuvamın tüm huzurunu içimde hissedebilmeliyim diyenlere sesleniyor.Ayrıca evinden çok uzaklaşmadan alışverişini yapmayı, dostlarıyla bir fincan kahve içebilmeyi, spor yapabilmeyi hatta sinemaya gidebilmeyi, bahçede yürüyüş yapabilmeyi, terasta dinlenebilmeyive havuz başında güneşlenebilmeyi düşleyenlerin hayallerini de gerçeğe dönüştürüyor.

Huzurlu bir ev, prestijli bir ofis… 

EMPORIA İstanbul, tamamı güneş gören,ikisi yatay ikisi ise dikey konseptteki4 bloktan oluşuyor. Dikey bloklarda 17, yatay bloklarda ise 7 kat bulunuyor. İş merkezlerine ve ana ulaşım yollarına çok yakın konumu ile bir evden ve ofisten beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak olan EMPORIA İstanbul’da toplam 536 homeoffice, 1+1 ve 2+1 tiplerinde birbirinden farklı 4 daire seçeneği beğeniye sunuluyor. Hayata maksimum düzeye keyif katmak üzere tasarlanan projede, bunun içinbirçok olanak yer alıyor.

Geleceği olan, kazançlı bir yatırım…

EMPORIA İstanbul projesi,homeoffice rahatlığından yararlanmak isteyenler kadar yatırımcılar için de oldukça cazip bir fırsat oluşturuyor. Proje;İstanbul’un Anadolu yakasında,Şerifali bölgesinde yakın zamanda faaliyete geçecek ve yaklaşık 50 bin beyaz yakalının çalışma alanı olacak yeni finans merkezinin hemen yanı başında yer alıyor.Bölgenin Anadolu yakasındaki en çok gelişen ve en çok kazandıran bölge olması da projenin bir diğer avantajı… Home officekonseptinde inşa edilen EMPORIA İstanbul, bu özelliği ile de bölgede alternatifsiz durumda… EMPORIA İstanbulprojesi; Buyaka, Palladium ve Brandiumgibi Anadolu yakasının en gözde alışveriş merkezlerine çok yakın mesafede yer alıyor. Amerikan Harvard Koleji, Yeditepe Üniversitesi, Acıbadem Üniversitesi, Memorial Hastanesi de yine EMPORIA İstanbul’a yakın konumda bulunuyor. AKS Yapıtarafından inşa edilen daha önceki projelerde olduğu gibi, bu projenin de lansman ve final fiyat listelerinde %100’e yakın kazançlar sağlamak mümkün…

Hayatın keyifli yanını keşfedeceğiniz olanaklar…

Dostlarınızla güzel bir sohbetin tadını çıkartabileceğiniz, geniş müzik arşivine sahipEMPORIACafeleri, düşler ülkesinde farklı dünyaları keşfe çıkabileceğiniz bir kütüphane, dünya mutfağının seçkin örneklerini tadabileceğiniz lüks bir restoran bunlar arasında yer alıyor.Ayrıca bilardo ve squash salonları da güne eğlence katmak isteyenler için ideal.Gönlünce alışveriş yapmak isteyenlerde unutulmuyor.Projede her biri 50 m2den 1000 m2ye kadar değişen ölçülerde dükkan ve mağazalar ile hem EMPORIAsakinlerinin hem de çevredeki herkesin yararlanabileceği bir alışveriş caddesi de bulunuyor.

Tüm kapılar ayrıcalıklı bir dünyaya açılıyor…

Beyaz perde tutkunları da aradıklarını bu projede buluyor. EMPORIA İstanbul’un sakinlerine özel olarak hazırlanan sinema salonunda,film keyfinin olmazsa olmazı patlamış mısır ikramıyla birlikte, günün her saatinde romantik komediden bilim kurguya farklı temalarda film gösterimlerigerçekleştiriliyor. Projede formunu korumak ve dinlenerek yenilenmek isteyenler için de eksiksiz bir spor merkezi yer alıyor. Serinlemek isteyenler havuz keyfini doyasıya yaşıyor. Sauna,Türk hamamı, jakuzi, buhar odası, masaj hizmeti ve detox bar gibi olanaklarla sağlıklı ve zinde bir hayat için gereken her şey bir araya geliyor. Yürüyüş yolları, banklar, çocuk parkı ve dinlenme kamelyaları ile süslü güzel bir bahçe de stres atmak isteyenler için bir seçenek oluşturuyor.

Tam donanımlı toplantı ve konferans salonları…

Ofisiniz dışında çok daha geniş katılımlı bir toplantı düzenlemek istediğinizde EMPORIA İstanbul’un toplantı salonları da hizmetinizde… Ayrıca 250 kişilik tam donanımlı bir konferans salonu da toplantı ve organizasyonlarınız içinprojede.

5 yıldızlı hizmetlerle otel konforunda iş ve ev hayatı…

EMPORIA İstanbul,yalnızca 5 yıldızlı otellerde görmeye alışık olduğunuz hizmet kalitesini çok daha fazlasıyla yaşam alanınıza taşıyor. Oda temizliği ve vale servisinden kişisel güvenliğe kadar hayal edebileceğiniz her hizmet, sizi âdeta kendi evinizde ağırlıyor.Asistanlık hizmetiyle de randevularınızı ayarlamak, sipariş vermek, cafede yerinizi ayırtmak, spor antrenörünüzle görüşmek, tiyatro ya da konser biletinizi almak için birkaç tuşa basmanız yeterli oluyor.

Mutluluğunuz her an güvende…

Huzurlu bir hayatın ilk şartı elbette güvenlik… EMPORIA İstanbul’dagüvenliğiniz üstün donanım ve nitelikli bir ekiple sağlanıyor. Üstelik sadece hızsızlara ve yabancılara karşı değil; yangın, su basması ve deprem gibi olası felaketlere karşı da tüm tedbirler alınıyor. İstanbul’da araç sahiplerinin en büyük sorunlarından biri park yeri… EMPORIA İstanbul’da böyle bir sorununuz da yok.

 

“İş’in Ev Kolayı” sloganıyla tanıtılan EMPORIA İstanbul’da daireler %1 KDV avantajı, 356 bin TL’den başlayan lansman fiyatları ve çok özel ödeme koşullarıyla satışta. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...