09-06-2016
Plaza Cubes, Hazır Ofis Konseptini Plazalardan Şişhane’ye Taşıdı

Plaza Cubes, Hazır Ofis Konseptini Plazalardan Şişhane’ye Taşıdı

Hazır ofis sektöründe 10’uncu yılını kutlayan Plaza Cubes, Şişhane’de yer alan yeni ofisini açtı. Bugüne dek yalnızca prestijli plazalarda yer alan şirket, artık seçkin müşterilerine şehrin tam merkezindeki yepyeni ofisi ile de hizmet verecek. Plaza Cubes’un yeni ofisi tarihi ve mimari özelliklerinin yanı sıra, mükemmel lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Metroya yalnızca 5 metre mesafedeki 6 katlı binada rahat ve kullanışlı ofis alanlarına ek olarak, Haliç manzarasını kucaklayan lounge ve teras alanları da bulunuyor. Plaza Cubes kurucularından Süleyman Çoruh, “Şişhane’nin tarihle iç içe dinamizmi ve Plaza Cubes’un 10 yıllık deneyimi, başarılı firmalara ilham vererek onları bir adım daha öteye taşıyacak” dedi. Yeni ofis alanı ile birlikte, İstanbul ve Ankara’da toplam 9 lokasyonda 12.000 metrekarelik ofis alanını yönetmeye başlayan Plaza Cubes’un yılsonundaki büyüme hedefi ise yüzde 30.

 

Hazır ofis sektörünün deneyimli oyuncusu Plaza Cubes, bu yıl bir yandan 10’uncu yaş gününü kutluyor, bir yandan ise yepyeni lokasyonları ile hizmet alanını genişletiyor. Son olarak Şişhane’deki yeni ofisini açarak yerli ve uluslararası seçkin firmalara toplam 9 lokasyonda hizmet vermeye başladı.

 

Türkiye’de hazır ofis sektörünün ilk yerel markası Plaza Cubes’un kurucularından Süleyman Çoruh, “Bugüne dek müşterilerimize prestijli plazalardaki A sınıfı ofislerimiz ile hizmet vermekteydik. Şişhane’deki ofisimiz ile ise şimdi, şehrin en dikkat çekici noktalarından birinde, farklı karakterde bir alana daha kavuşmuş olduk. Şişhane’nin tarihle iç içe dinamizmi ve Plaza Cubes’un 10 yıllık deneyimi, başarılı firmalara ilham vererek onları bir adım daha öteye taşıyacak” dedi.

 

Lokasyon özellikleri ve manzarasıyla özel bir yapı

Plaza Cubes’un yeni ofisi Şişhane’nin şık ve entelektüel havasının tam olarak hissedilebildiği merkezi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Metro istasyonuna yalnızca beş metre mesafede bulunan bina prestijli restoranlar, oteller, kafe ve mağazalara yürüyüş mesafesinde yer alıyor. Plaza Cubes mimarları da bu özel lokasyona yakışacak şekilde, rahat ve kullanışlı ofis alanlarına ek olarak, Haliç manzarasını kucaklayan lounge ve teras alanları tasarladı.

 

Bu yıl yüzde 30 büyüyecek

Bugün Plaza Cubes’un hazır ofis hizmetlerinden çoğunlukla IT, bilişim, danışmanlık firmaları ile etkinlik ajansları ve girişimcilerin oluşturduğu 1.300’e yakın kişi faydalanıyor. Firma, iki şehirde toplam 12.000 metrekarelik ofis alanını yönetiyor. Şirket 5 yıl içerisinde İzmir, Bursa ve Antalya’da yapacağı yatırımlarla toplam alanını 33 bin metrekareye çıkarmayı hedefliyor. Şirketin yılsonunda ciro bazında büyüme hedefi ise, yüzde 30.

 

Hazır ofis konsepti firmalara tasarruf ettiriyor

Plaza Cubes’un ofisleri, müşterilerin anlaşma imzalandığı gün gelip çalışmaya başlayabilecekleri şekilde, her detay düşünülerek tasarlanıyor.  Hizmetlere telefonların firma adıyla yanıtlanması, 7/24 binaya erişim, üst derecede güvenlik, asistanlık, kargo kurye takip kabul ve gönderim işlemlerinin yapılması, teknolojik donanımlar, toplantı odaları, çay-kahve sunumu, ofis mobilyaları, iklimlendirme, elektrik, temizlik ve aidat giderlerinin tümü dahil. Plaza Cubes’un tümü A sınıfı ofis kategorisinde değerlendirilen prestijli lokasyonları, sosyal etkileşime imkan tanıyarak networking’i güçlendiren keyifli mekanlarıyla da ofis ortamını optimum kalite standardına çıkarıyor.

 

 

Plaza Cubes, şirketlerin ofislerini profesyonel şekilde yöneterek, çalışanların ve iş sahiplerinin operasyonel sıkıntılar, altyapı arızaları gibi konulara hiç kafa yormadan kendi işine konsantre olmasını sağlıyor. Böylece firmalar zaman, emek ve pek çok maliyet kaleminden tasarruf ediyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...