23-06-2016
MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTLARI’NDA RAMAZAN FIRSATI: TESLİME KADAR BANKA KREDİSİ YOK

MUHTEŞEM YENİ YIL KONUTLARI’NDA RAMAZAN FIRSATI: TESLİME KADAR BANKA KREDİSİ YOK

Muhteşem Yeni Yıl Konutları Ramazan kampanyası kapsamında, teslime kadar banka kredisiniortadan kaldırarak yüzde 25 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

 

Ceylan İnşaat’ın Göztepe’de yükselen projesi Muhteşem Yeni Yıl Konutları’ndayüzde 25 peşinatla ev sahibi olmayı sağlayan Ramazan kampanyası başladı. Muhteşem Yeni Yıl Konutları,teslime kadar banka kredisiyle uğraşma derdini de ortadan kaldırarak peşinat sonrası sadece yüzde 15 ara ödemeyle evinizde oturma fırsatı sunuyor.Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda teslimden sonra kira öder gibi 120 ay vadeyle banka kredisi kullanma şansı da bulunuyor.


Adalar manzarasına karşı gün batımı

Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Kalamış ve Adalar manzarasıyla huzur dolu bir yaşam vaat ediyor.  Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda güneşin Adalar’ın arkasından batışını izlediğinizde koltuğunuzdan kalkmak istemeyeceksiniz.

Ailenizle değerli zaman geçirmenin yeni adresi

Günün yorgunluğunu unutmanızı sağlayan Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ailenizle geçirdiğiniz vakitleri daha değerli kılan sosyal yaşam alanlarıyla da dikkat çekiyor. Kış bahçesi, yüzme havuzu, çocuk parkları, spor merkezi, fin hamamı gibi yaşam alanları sunan Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda, 91 metrekareden 204 metrekareye kadar herkese hitap eden 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.

 

Projeyle ilgili her türlü bilgiye www.muhtesemyyk.com adresinden veya 444 70 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


Yükleniyor...
Yükleniyor...