06-09-2016
Koç Yapı A.Ş.’ den Yepyeni Bir Proje

Koç Yapı A.Ş.’ den Yepyeni Bir Proje

Koç Yapı A.Ş., kentsel dönüşümin merkezi olan bağdat caddesinde, butik, mimari tasarımlarla farklılık yaratarak konsept projeler üretmeya tüm hızıyla devam ediyor. Koçyapı A.Ş. KoçyapıResidance projesiyle Bağdat caddesinde 250 metrekarelik 5+1 konutlarla, şehrin tam merkezinde geniş ailelere konforu yaşatacak.

 

Koç Yapı A.Ş. Erenköy Bağdat Caddesi’nde konumlanacak, 15 kat ve 28 daireden oluşan residence, 70 metrekarelik salon ve 5+1 olarak inşa edilecek konut projesine eylülde başlıyor. Yüksek kira getirisi ile avantajlı yatırım fırsatı da sunan proje 7 yıldız resepsiyon konsepti, Apple, Ipad kontrollü Akıllı Ev Sistemleri, toprak kaynaklı ısı pompaları, çocuk oyun alanı ve parkı, restoranı, kuaförü gibi Highlife sosyal donatıları, huzurlu ve konforlu yaşam tarzıyla Koç Yapı A.Ş.’ninbağdat caddesindeki en çarpıcı eseri olmaya hazırlanıyor.

İstanbul’un elit, seçkin ve tarihi dokusunun korunarak revize edilen semti bağdat caddesinde yükselenKoçyapıResidance, seçkin eğitim kurumlarına, eğlence ve alışveriş merkezlerine, kültür sanat merkezlerine yakın lokasyonuyla geniş ailelerin tercih ettiği bir residence olacak. KoçyapıResidance özellikle nitelikli mimarisi, park alanı ve bahçe peysajı ile şehrin dışına kaçan geniş aileleri yeniden şehrin merkezine taşıyacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...