07-09-2016
Crate and Barrel’dan her mutfağın “olmazsa olmaz” 10 ürünü

Crate and Barrel’dan her mutfağın “olmazsa olmaz” 10 ürünü

Crate and Barrel’ın her mutfağa gerekli ilk 10 mutfak yardımcısı ile mutfak işleridaha kolay ve zevkli.

 

Yaşam alanlarında her ihtiyaca yönelik ürünleri ile evlerin vazgeçilmezi olan Crate and Barrel,mutfağın olmazsa olmazlarını bir araya getiriyor. Kendi mutfağının “şefi” olanların mutlaka edinmesi gereken mutfak yardımcıları, hem hazırlık hem de servis esnasında pratik çözümler sağlıyor.

Yemeklerin lezzetini,hazırlık aşamasındaki doğru ölçüler belirliyor. Crate and Barrel’ınÖlçü Kapları ve Ölçü Kaşıkları paslanmaz çelik özelliğiyle öne çıkarken; yemeğe lezzetini katan gizli yardımcıların da başında geliyor. Sıcağa dayanıklı EpicureanTahta Kaşık, her türlü karıştırma işleminde en zor tariflere eşlik ederken,  yoğun kullanıma uygun Büyük Boy Metal Çırpma Teliuzun süre dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Kilitlenebilen ve kaymaz sapı sayesinde rahatça kullanılabilen OXO Paslanmaz Çelik Maşa, yer kaplamadan saklanabilme özelliğiyle mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hazırlık aşamasında sıkça kullanılan OXO Esnek Bıçaklı Soyacakisepaslanmaz çelik dönen bıçağıyla en kalın sebze ve sert meyve kabuklarını kolaylıkla keserken, yumuşak ve rahat tutumu ile elinizi yormuyor.

Özel tasarımıyla en derin kapların içine bile rende ve çeşni katabileceğiniz Microplane Çok İnce Uçlu Rende;parmesan peynirini yumuşacık bir şekilde rendeleyebiliyor ve narenciye kabuklarını saniyeler içinde çıkarabiliyor. Sarımsak ve zencefili anında püre yapabilen İnce Uçlu Rende,  pişirme ve süsleme için ise çikolata veyahindistan cevizini kolayca kıyabiliyor.

 

Mutfağın olmazsa olmazlarından Çelik Sarımsak Ezici, bir tarafındaki ezme diğer tarafındaki dilimle özelliğiyle fark yaratıyor. Her yemeğin vazgeçilmez yardımcısıSilikon Spatula ise, ısıya dayanıklı silikon ve yerinden çıkabilen başlığı sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Crate and Barrel’ın fonksiyonel ürünleri arasında yer alan Konserve Açacağı, konserveleri kapaklarına dokunmadan açabilmenizi sağlarken; tenekelerin kenarlarına da zarar vermiyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...