09-09-2016
Mükemmel Formlu “ARTIS” Serisi  Yeni Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Mükemmel Formlu “ARTIS” Serisi Yeni Renkleriyle Göz Kamaştırıyor

Villeroy&Boch’un Artis serisindeki yüksek kaliteli tasarım banyo lavaboları, dünyaca ünlü Alman-Danimarkalı tasarımcı Gesa Hansen tarafından geliştirilen yeni renk skalası ile göz kamaştırıyor. Gesa Hansen’in doğadan, mevsimlerden ve Paris’in yaşam tarzı ve muhteşem atmosferinden ilham alarak tasarladığı renkler, yeşil, sarı, roze ve mavinin harmonize tonla-rından oluşuyor. Ayrıca seri, siyah ve gri renklerinde doğal tonlar da içeriyor.

 

Gesa Hansen’in Villeroy&Boch Artis serisi için tasarladığı renk skalasında yeşil ilkbaharı, sarı yazı, roze sonbaharı ve mavi kışı sembolize ediyor.

Doğanın canlanışı ve uyanışını temsil eden yeşil kategorisinde Mint, Sencha ve Cedar renkleri yer alırken, sıcaklığı ve neşeyi çağrıştıran sarı kategorisinde Macaroon, Lemon, Mustard renkleri dikkat çekiyor. Sonbaharın sararan yapraklarından ilham alan Roze’de ise Powder, Ballet ve Rose bulunurken; Kışın soğuk renklerini yansıtan mavide ise Fog, Frost, Ocean beğeniye sunuluyor. Doğal renk skalasındaki renk varyantları ise Full Moon, French Linen ve Coal Black…  Bu 15 renge ek olarak, Alpin Beyaz ve Kar Beyaz renkleri de yer alıyor.

Artis serisindeki çanak lavabolar ince ve narin seramik yapılarıyla üstün bir seviyeye ulaşıyor. Üstün ve sade görünüşlü lavabolar dört şekilde sunuluyor: yuvarlak, oval, dikdörtgen ve kare… Derin ve fonksiyonel lavabolar çekici oldukları kadar, kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Artis serisi Üstün geometrik formu ile, aile veya misafir banyolarına sade bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda özel tasarım banyolarda kendine güvenen bir vurgu yapıyor. Artis lavabolar yüksek kalite banyo ve yıkama alanı çözümlerinin mükemmel tasarımı ile otel banyoları veya restoran tuvaletleri için de uygun.

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...