09-09-2016
Kale Banyo ile yenilenme zamanı

Kale Banyo ile yenilenme zamanı

Kale Banyo, bütünsel tasarım konseptiyle hayata geçirdiği serilerini, 1 Eylül’den itibaren çok avantajlı fırsatlarla tüketiciyle buluşturuyor. ‘Kale Banyo ile yenilen’ kampanyasında, stilinize uygun avantajlı paketlerden birini seçip, %40’a varan indirimlerle banyonuzu yenileme fırsatını kaçırmayın.

 

Alışılmış banyo tasarımına farklı ve modern bir bakış açısı kazandıran Kale Banyo, ‘01 Eylül-30 Kasım 2016’ tarihleri arasında geçerli, çok cazip yenileme kampanyasıyla banyoların havasını değiştiriyor. Çanakkale Seramik ve Kalebodur seramiklerinin de yer aldığı ‘Kale Banyo Paketi’ ile bütünsel banyoların en güzel ve kaliteli örnekleri, kullanıcının beğenisine sunuluyor. Evinizi güzelleştirecek ışıl ışıl banyolar, tarzınıza uygun çeşit çeşit ürünler %40’a varan indirim fırsatlarıyla Kale showroom’larında sizi bekliyor.

Kale Banyo ile yenilen!
Avantajlı paketleri ve tüm banyo yeniliklerini görmek için
www.kalebanyoileyenilen.com web sitesine girebilir ve Kale’nin sunduğu vazgeçilmez seçenekleri tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Fonksiyonellik ve konforu merkeze alan tasarım anlayışı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Kale Banyo’nun; çok avantajlı ödeme koşullarıyla sunduğu her zevke hitap eden yeni banyo serileri şöyle;

‘Kino Banyo Paketi’ ile özgür yaşam alanları yaratın
Hem küçük hem büyük metrekareli banyolarda özgürce yasamanız için doğru ürünler Kino banyo mobilya serisinde bir araya geldi. 45x45 cm ebatlarındaki Savoy sırlı porselen yer ve 25x50 cm ebatlarında duvar karoları, durabad kaplama ile suya dayanıklı Kino mobilya seti, banyolara şıklık katan %40 su tasarruflu Domino Xtra banyo bataryası ve çıt çıkarmayan sessiz kapaklı Babel asma klozet, serinin minimal ruhunu banyolara aktarıyor.

Yenilikçi çizgiler ‘İris Banyo Paketi’ ile evinizde
Banyo keyfini yeniden yorumlamak için yenilikçi çizgiler, minimal bir yaklaşımla İris banyo mobilya serisinde birleşti. Farklı ebat ve renk seçenekleri ve sıra dışı damar yapısıyla dikkat çeken Verona serisi karoları ve ergonomik Volt Max bataryaları ile banyoyu bütünsel bir kusursuzluğa kavuşturuyor. Yavaş ve sessiz kapanan klozet kapağı ile Babel asma klozet ve Shift Plus duş kabini banyonun genelindeki yenilikçi detayları ortaya çıkarıyor. 

‘Zero Banyo Paketi’ ile rafine görünüm
Farklı desen ve ürünlerin mekana kattığı dinamizmi yaşamak için Zero banyo mobilya serisinde birbirinden özel ürünler kullanıldı. Lavabo, dolap, ayna ve tezgahtan oluşan Zero mobilya seti, yer ve duvarda kullanılan Dune sırlı granit seramik karolarıyla birleşti. %40 su tasarruflu Point lavabo bataryası, yavaş kapanan smart kapaklı Babel asma klozet ve Shift Plus kare duş teknesi bir araya gelerek, serinin güzelliğini banyolara taşıdı. 

Stilize seçimler ‘Fold Banyo Paketi’nde
Stilize seçimleri değerli görenler için Fold banyo mobilya serisine benzersiz bir banyo yorumu getirildi. İlhamını romantizm ve dinamik desenlerden alan seri, her tarza ve mekana uyumlu banyo ürünleriyle tasarlandı. Yer ve duvar karolarında çizgili ve spiral motifli Nuxe serisi tercih edildi. 120 cm boyutlu Fold mobilya seti, %40 su tasarruflu Mairon lavabo ve banyo bataryası, jet tipi yıkama sistemli SmartYıkama klozet bir araya geldi ve serinin ışıltısını banyolara yansıttı. 

‘Bond Banyo Paketi’ ile eklektik mekanlar
Banyoları vazgeçilmez alanlar yapmak için eklektik tasarımlar ve akıcı formlar Bond mobilya serisinde bir araya geldi. 120 cm uzunluğundaki cam tezgahlı mobilya seti, şelale akışlı Waterfall lavabo bataryası ile kombinlendi. Shift Plus kare duş teknesi kabini ve %100 temizlik sağlayan Stil SmartYıkama asma klozet, serinin fonksiyonelliğini tamamladı. Yer ve duvar karolarında krem ve bronz renk seçenekleri ile İpek serisi tercih edildi ve banyodaki ipeksi dokunuş tamamlandı. 

Saf lüks ‘Beyaz Saray Banyo Paketi’nde
Asil ve rafine tonları banyolarda buluşturan Beyaz Saray banyo mobilya serisi, kendini farklı hissetmek isteyenler için özel olarak tasarlandı. Geometrik formlara sahip banyo mobilyası, yer ve duvarlarda asalet timsali Line Calacatta serisi ile kombinlendi. Şelale akışlı Eternal lavabo ve banyo bataryası birleşerek seriye huzur ve şıklık getirdi. Shift Plus duş teknesi kabini ve %100 temizlik sağlayan SmartYıkama klozet bir araya gelerek koleksiyona zariflik kattı. 

‘Zeus Banyo Paketi’ ile asil duruş
Yumuşak kıvrımlar, farklı seramikler ve fonksiyonel mobilyalar essiz bir banyo yaratmak için Zeus serisinde bir araya geldi. 115 cm uzunluğundaki Zeus banyo mobilya serisi, fırçalanmış nikel dokulu Karina lavabo ve banyo bataryası ile kombinlendi. Zeus asma klozet ve Shift Plus duş teknesi kabini, seriye hayat veren diğer ayrıntılar oldu. Traverten ve beton dokulu C-Extreme yer karoları ile Etoile duvar karolarının uyumlu birlikteliği ise serinin zarafetine zarafet kattı. 

Elegan klasik ‘Bach Banyo Paketi’ ile evinize asalet katıyor
Klasik seçimlerden vazgeçmeyen ama yeniliklere de hayır demeyenler için benzersiz bir banyo serisi üretildi. 120 cm ebatlarındaki piyanoyu andıran biçimiyle Bach banyo mobilya seti, fırçalanmış yapısıyla Karina banyo bataryası ve Shift Plus duş kabini Bach serisinde birleşti. Banyolardaki şıklığın senfonisi tamamlanmış oldu. Seriye, asaleti ve dekorları ile White&More J’adore seramik koleksiyonu eşlik etti.

Ücretsiz montaj ve 2 yıl garanti
Kampanya kapsamında sunulan bütünsel banyo paketlerini, Akbank, Garanti ve Yapı Kredi Bankası’nın kartları aracılığı ile peşin fiyatına vade varksız ve alt limitsiz 9 taksitle alabilirsiniz.
Bütünsel banyo paketlerinden Fold, Bond, Beyaz Saray, Zeus ve Bach serileri için de Kale Banyo’nun sunduğu ücretsiz montaj ve 2 yıl garanti hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

İhtiyacınıza göre fiyatlandırma
Bütünsel banyo paketlerinin fiyatlarının 6 metrekarelik (2x3 taban alanlı) banyolara göre oluşturulduğu kampanya kapsamında; kendi banyonuzun büyüklüğüne ve ihtiyacınıza göre  oluşacak fiyatlar konusunda Kale showroom’larından ve
444 52 53 numaralı Müşteri İletişim Kerkezi’nden bilgi alabilirsiniz.

Kale Banyo’dan çevreyle dost çözümler
Dünyamızın bugünü, yarını ve geleceği için tasarım sürecinden başlayarak tüm üretim süreçlerinde ‘sürdürülebilirlik’ odaklı hareket eden Kale Banyo; günümüzde, toplumun büyük bir bölümünü doğrudan etkileyen kentsel dönüşüm sürecinde, ‘Yeşil Bina’ konseptini kullanıyor ve destekliyor. LEED sertifikalı ürünleri ile ‘Yeşil Bina’lara katkı sağlayan Kale Banyo, ‘Smart’ felsefesi ile tasarladığı, tasarrufa yönelik, çevreci ürünleriyle de çevreyle dost çözümler sunuyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...