09-09-2016
Kalekim’den ıslak mekanlar için mükemmel su yalıtımı: ‘İzolatex Plus’

Kalekim’den ıslak mekanlar için mükemmel su yalıtımı: ‘İzolatex Plus’

Yapı kimyasalları sektörünün öncü firması Kalekim, yapılarda en fazla suya maruz kalan alanlar için geliştirdiği ‘İzolatex Plus’ ile ideal bir su yalıtımı sağlıyor.

 

Kalekim, yüksek tutunma gücüne sahip ekstra esnek su yalıtım ve beton koruma harcı ‘İzolatex Plus’ ile havuz, su deposu, teras, balkon ve banyo gibi ıslak mekanlarda mükemmel çözümler sunuyor. Ekstra elastik, tuzlara karşı etkin bir engel oluşturan, çimento esaslı toz bileşen ve emülsiyon polimer esaslı sıvı bileşenden oluşan İzolatex Plus, yüksek performansıyla su yalıtımı problemlerine son veriyor.

Su depoları için güvenilir çözüm
İçme suyu depolarında da kullanıma uygun olan İzolatex Plus, klor iyonlarına karşı yüksek dirence sahip olduğu gibi, betonda karbonatlaşmayı da engelliyor. Donma ve çözünmeye karşı dayanıklı yapısıyla öne çıkan İzolatex Plus, kalsiyum ve sodyum klorür gibi buz eritici tuzlara, deniz suyuna ve karbondioksit gazına karşı betonu koruyor.

Sağlıklı ve güvenli yaşam alanları
Kalekim geliştirdiği su yalıtımı çözümleri ile ayrıca, yapılara zarar veren, yapıların güvenliğini ve konforunu olumsuz etkileyen su ve nem unsurlarının önüne geçerek sağlıklı yaşam alanları sağlıyor. Su yalıtımı sayesinde taşıyıcı sistemleri korunan binalar, depreme dayanıklı hale geliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...