22-09-2016
Siemens iQ500 kurutmalı çamaşır makineleri çamaşır kurutma derdine son veriyor

Siemens iQ500 kurutmalı çamaşır makineleri çamaşır kurutma derdine son veriyor

Çamaşır kurutmanın zorlaşacağı günler yaklaşırken Siemens iQ500 serisi WD14H440TR ve WD15G460TR tam kurutmalı çamaşır makineleri, sonbahar ve kış sezonlarının en büyük yardımcısı oluyor. İpe çamaşır asma işini rafa kaldırtan Siemens iQ500 tam kurutmalı çamaşır makineleri ile hem kıyafetleriniz hem de ev tekstili ürünleriniz yıpranmadan ilk günkü haliyle raflarınızın arasındaki yerini alıyor.

 

Yüksek enerji tasarrufu sağlayan Siemens iQ500 tam kurutmalı çamaşır makineleri, soğuk havalarda kurumayan ve kirli hava kokusunu içine çeken çamaşır sorununu ortadan kaldırıyor. Çamaşırı ipte kurutma derdine son veren Siemens tam kurutmalı çamaşır makineleri yüksek performanslarıyla da zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

 

Siemens IQ500 serisi WD14H440TR tam kurutmalı çamaşır makinesi, hava yoğunlaştırma teknoloji sayesinde yüksek verim sağlarken, buhar özelliğiyle de çamaşırlardaki kötü koku ve kırışıkların giderilmesine yardımcı oluyor. Sensor kontrollü yıkama programları ile her çamaşır miktarı için en verimli suyu kullanan WD14H440TR tam kurutmalı çamaşır makinesi, otomatik kurutma özelliği sayesinde çamaşırların fazla kurutularak çekilmesini de önlüyor.

 

Siemens IQ500 tam kurutmalı çamaşır makinelerinden WD15G460TR ise IQdrive sessiz motoru sayesinde yüksek verimli yıkama performansı sağlaması ile dikkat çekiyor. SpeedPerfect seçeneği ile %65'e varan zaman tasarrufu sağlayan WD15G460TR, mükemmel yıkama sonuçlarıyla da çamaşırlarınızın ilk günkü gibi kalmasını sağlıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...