30-09-2016
Beko’dan Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Beko’dan Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Beko’nun yeni ürünü BKS 5534 A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, PerformCyclone™ teknolojisi ve A sınıfı enerji verimi ile her türlü zemin için doğru çözümü yüksek performanslı ve tasarruflu olarak sunuyor.


Beko’nun yeni toz torbasız elektrikli süpürgesi BKS 5534 A, evlerin tozunu PerformCyclone™ teknolojisi ile alıyor. PerformCyclone™ teknolojisi, tozların filtreyi tıkamasını engelliyor ve sürekli yüksek performans sağlıyor. AAA temizlik performansına sahip Beko toz torbasız elektrikli süpürge, A sınıfı enerji veriminin yanı sıra A sınıfı sert zemin toz toplama performansı ve A sınıfı toz tutma performansına sahip. 

BKS 5534 A Toz Torbasız Elektrikli Süpürge, çift HEPA filtreleme özelliği ve HEPA 13 filtresi sayesinde emdiği tozların %99,9’unu içinde hapsedip, dışarı temiz hava veriyor. 74 dBA ses seviyesi ile oldukça sessiz çalışan Beko süpürge, 2,5 L toz haznesi, ışıklı toz dolum göstergesi, metal teleskobik uzatma borusu ile de dikkat çekiyor. 7 metre uzunluğunda kablosu bulunan ürünün hem sert zemin hem de halı için ayrı fırçaları mevcut.


Yükleniyor...
Yükleniyor...