15-12-2016
Yılın Son “Hilti Açık Kapı Günleri” 15-17 Aralık’ta

Yılın Son “Hilti Açık Kapı Günleri” 15-17 Aralık’ta

Dünya çapında inşaat ve el aletleri sektörününjenerik markasıolan Hilti, 2016 yılının son ‘Hilti Açık Kapı Günleri’ etkinliğini15-17 Aralık tarihlerinde gerçekleştiriyor. Etkinlik kapsamında Türkiye çapındaki tüm Hilti mağazalarında sunulacak avantajlı fırsatlar ve indirimler,Hilti müdavimlerini bekliyor olacak.

 

İnşaat ve el aletleri pazarının inovasyon mimarı Hilti, 2016 yılının dördüncü ve son‘Hilti Açık Kapı Günleri’ etkinliğini 15-17 Aralık tarihlerinde Türkiye genelindeki tüm Hilti mağazalarındadüzenliyor. Belirli ürünlerde yüzde 55’e varan indirim oranının yanı sıra tüm uç ve bıçaklarda4 al 3 öde kampanyasının uygulanacağı‘Hilti Açık Kapı Günü’nde, tüm demo ürünlerinde yüzde 35 oranında indirim fırsatı sunulacak. Avantaj dolu bu etkinlikteHilti müşterilerini özel hediyeler de bekliyor olacak.

Yılsonuna damga vuracak ‘Hilti Açık Kapı Günleri’ etkinliği; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Malatya,Konya, Bursa ve Samsun’dayer alan Hilti mağazalarında yüzlerce Hilti tutkununu bir araya getirecek.


Yükleniyor...
Yükleniyor...