12-12-2016
Gül Proje, 2016 yılına tarihi bir kampanyayla veda ediyor

Gül Proje, 2016 yılına tarihi bir kampanyayla veda ediyor

Sektöre öncülük eden kampanyalara imza atan ve ev sahibi olmayı kolaylaştıran ‘Gül Proje’, 2016 yılına tarihi bir kampanyayla veda ediyor. ‘Gül Proje’, teslim gününde yüzde 50 kar etme garantisi ile satışa sunduğu ‘Vira İstanbul’da, bu oranın yüzde yüzde 50’nin altında kalması halinde aradaki farkı ödemeyi taahhüt ediyor.

 

2016’yı proje yılı ilan eden ve hayata geçirdiği avantajlı kampanyalar ile satış rekoru kıran ‘Gül Proje’,bu kez de tarihe geçecek bir kampanyaya imza atıyor. ‘Yarını bugünden inşa etme’ vizyonuyla yola çıkan ‘Gül Proje’;Beylikdüzü Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiği ‘Vira İstanbul’da başlattığı kampanyayla yatırımcılarına ‘yüzde 50’ oranında kâr garanti ediyor. 

Kampanyaya göre yatırımcılar ‘Vira İstanbul’ projesinden satın aldıkları konutlarda proje teslim gününde en az yüzde 50 kâr elde edebilecek. Proje, teslim aşamasında yüzde 50 kâr oranının altında kalması durumunda ise aradaki farkı, Gül Proje kendi bünyesinden ödemeyi taahhüt ediyor. 

Sektöre öncülük eden kampanyaları hayata geçiren ve ev sahibi olmayı kolaylaştıran ‘Gül Proje’den konut satın almak artık hem daha kolay hem de ‘yüzde 50’ daha kârlı hale geliyor. İnşaatı hızla süren  ‘Vira İstanbul’, yatırımcılar tarafından Beylikdüzü’nün en cazip projesi olarak gösteriliyor. 

Vira İstanbul projesinde hayata geçirilen yüzde 50 kâr garantili konut satışları ödeme kolaylığıyla da dikkat çekiyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen yatırımcılar ‘Vira İstanbul’da ev sahibi olmak kiracı olmaktan daha kolay’ sloganıyla lanse edilen kampanyadan da faydalanabiliyor. Toplam 1.156 konut ve 39 ticari birime ev sahipliği yapan ‘Vira İstanbul, 92 bin m2 büyüklüğündeki bir arazi içerisinde hayata geçiyor. Toplam 17 bloktan oluşan ‘Vira İstanbul’, 70- 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan geniş daire seçenekleri sunuyor. 

Sakinlerine hareketli ve geniş sosyal imkanlar sunan ‘Vira İstanbul’daarazinin 74 bin 500 metrekaresi yani yüzde 81'i yeşil alanlara ayrılmış durumda. Projede yer alan konutların yüzde 60'ı ise ikinci kattan itibaren deniz görüyor.Projede yer alan 27 bin metrekarelik alanda spor donatıları yer alırken birçok eğitim kurumuna da yakın konumuyla da dikkat çekiyor. ‘Vira İstanbul’, E-5 karayoluna 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede yer alıyor. 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...