28-12-2016
Yılmaz Traktör, Yepyeni Şubesini İzmit’te Hizmete Açtı

Yılmaz Traktör, Yepyeni Şubesini İzmit’te Hizmete Açtı

New Holland’ın Geyve bayisi Yılmaz Traktör, tarım ve iş makineleri alanındaki ürün ve hizmetlerini müşterilerine tek bir çatı altında sunduğu 3. plazasını hizmete açtı.

 

Türk otomotiv sektörünün halen faaliyetteki en köklü üretici kuruluşu TürkTraktör’ün lider markası New Holland’ın en yaygın satış ve servis ağına sahip bayisiYılmaz Traktör, Kocaeli ve ilçelerine hizmet verecek yeni şubesi Akif Yılmaz 3S Plaza’yı  gerçekleştirilen bir törenle hizmete açtı.

1991 yılından bu yana New Holland bayisi olarak hizmet veren Yılmaz Traktör, İzmit şubesi Akif Yılmaz 3S Plazası’nın açılışını gerçekleştirdi. Yılmaz Ailesi’nin ev sahipliğindegerçekleşen açılış törenine; İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli  Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Özak, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İzmit Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan,Opet Yönetim Kurulu Üyesi Ufuk Öztürk,TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, NewHolland bayileri ve bölge çiftçileri katıldı.

TürkTraktör Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir, törende yaptığı konuşmada Yılmaz Traktör’ünNew Holland’ın, Kocaeli-Sakarya-Düzce’yi kapsayangeniş bir bölgede en yaygın ve güçlü bayi olarak tüm hizmetlerini büyük bir başarıyla sunduğunu ve başarı grafiğini daima daha yukarı taşıdığını belirtti. İrfan Özdemir şunları söyledi:  “60 yıldan uzun bir süredir ürettiğimiz traktör ve ekipmanlar, Türkiye’nin her yerine yayılmış bayilerimiz, servis ve satış ağlarımızla tarım sektörünün gelişimine önemli bir katkı sağlıyor olmanın  gururunu yaşıyoruz.  

Yılmaz Traktör markamızı ve şirketimizi bölgesinde  toplam 17 şube ve  150’ye yakın personelle başarıyla temsil etmektedir. Yılmaz Traktör, yıllardır Türkiye’de en çok satış adetini gerçekleştiren ve işini geliştirmek, çiftçisine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli işine yatım yapan bir bayimiz.  Şimdi  de Yılmaz Traktör,Geyve ve Düzce’deki yatırımlardan sonra üçüncü 3S plaza olarak bu modern tesisli şubesini açıyor. Bölgesine, müşterisine, markasına ve şirketine güvenerek bu yatırımı yaptıkları için ‘Akif Yılmaz’, ‘Aydın Yılmaz’ ve ‘Coşkun Yılmaz’ ile tüm Yılmaz Traktörailesine şirketimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.”

Yılmaz Traktör seçkin ürün ve kaliteli hizmet anlayışıyla Kocaeli’nde

Açılış töreninde Yılmaz Traktör ailesi yaptığı konuşmada;  Yılmaz Traktör’ünİzmitşubesi olarak hizmete açılan Akif Yılmaz 3S Plaza’da traktör ve tarım ekipmanlarıyla birlikte iş makineleri alanında bölgedeki ihtiyaçları karşılayacaklarını belirtti: “Türkiye’nin lider traktör markası New Holland’ın bayisi olarak 1991 yılından bu yana faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

25 yıldır sürdürdüğümüz aralıksız büyüme ile bölgemizde toplamda 17 satış ve 6 servis ve yedek parça noktasına ulaştık. ‘Türkiye’nin en büyük ve en iyi tarım marketi olma’ vizyonu ile bugün de bölgemiz içinde yer alan Kocaeli’nde yepyeni bir şube açıyoruz. Akif Yılmaz 3S Plaza ile sadece Kocaeli merkeze değil;çevre ilçelerimizde de çiftçilerimize en kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışımızla sunmaya devam edeceğiz.Önemli yatırımlarımızdan biri olarak hayata geçirdiğimiz 3. 3S plazamızın hepimize hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz.”

Akif Yılmaz 3S Plazamodern tesisi ve uzman ekibiyleKocaeliler’in hizmetinde 

2.500 m2’si açık olmak üzere toplam 5.000 m2alana kurulan Akif Yılmaz 3S Plaza ; 15 kişilik uzman ekibiyle Kocaeli merkez ve çevre ilçelerdekiçiftçi ve müşterilere,  traktör satış, ikinci el traktör, iş makinası ile yedek parça ve servis hizmetlerini sunacak. 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...