08-12-2016
ERA Gayrimenkul’den “Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı”  resim sergisine destek

ERA Gayrimenkul’den “Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı” resim sergisine destek

Uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, ofisleriyle birlikte sosyal sorumluluk projelerine destek olmaya devam ediyor.ERA AS’ın sponsorluğunda düzenlenen ve 7-9 Aralık tarihleri arasında gezilebilecek‘Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı’ isimli resim sergisinin geliri Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlanacak.

 

ABD merkezli uluslararası gayrimenkul danışmanlık şirketi ERA Gayrimenkul, sosyal sorumluluk projelerine destek vermek adına çalışmalarına devam ediyor.7 Aralık tarihinde açılan “Hayat Yaşamak İçin Tasarlandı” isimli resim sergisine Nişantaşı Era AS ofisi sponsor oldu.  Nişart Galery’de 9 Aralık tarihine kadar devam edecek olan serginin açılışı 50 resim sanatçısının katılımıyla gerçekleşti.

Resim sergisinin gelirini “Omurilik Felçlileri Derneği”ne bağışlayacak olan ERA AS,  bu anlamlı günde tüm ERA profesyonellerini ve sanatseverleri resim sergisinin düzenlendiği Nişart Galery’de ağırladı. Serginin açılışına ERA Gayrimenkul Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, Tansa Mermerci ve Tüccarlar Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı İlker Önel de katılarak destek verdi.

ERA Gayrimenkul Türkiye, Girne dahil 13 şehirde 45 ofis ile hizmet veriyor. ERA Türkiye, gayrimenkul sektöründeki hizmet kalitesini, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını ve sektörün itibarını yükseltmek, markanın dünyadaki başarısını global bir marka olarak Türkiye’ye taşımayı hedefliyor. İnsana ve çevreye olan duyarlılığını da sosyal sorumluluk projelerine destek vererek gösteriyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...