23-01-2017
'Mimari Tasarım Zirvesi' Yapı Magazin Sponsorluğunda Düzenleniyor

'Mimari Tasarım Zirvesi' Yapı Magazin Sponsorluğunda Düzenleniyor

Türkiye'de ve dünyada ses getiren işlere imza atan mimarlar ve tasarımcılar 'Mimari Tasarım Zirvesi'nde bir araya geliyor. Medya sponsorları arasında Yapı Magazin'in de bulunduğu zirvede, dünyaya ün salan tasarımcılar ve mimarların ağırlanıyor.

 

Mimari ve Tasarım Zirvesi, heyecan verici iç mekan tasarımlarıyla bilinen Maurizio Favetta, Red Dot Design Award 2016’da Best of The Best ödülüne layık görülen tasarımcı Gomez Paz, mobilya tasarımı alanında And ve Adaptation gibi önemli işlere imza atan Fabio Novembre ve ses sisteminden ‘kendin yap’ akımına her alanda yenilikçi işler çıkaran Nicola Golfari gibi isimleri ağırlayacak. 

Tasarımları yurtdışından yoğun talep gören Şule Koç, Şafak Çak, Protel merkez binasıyla bilinen Hayriye Sözen, Milano Design Week’teki Turkish Stone pavyonunda küratörlük görevi üstlenen Erdem Şeker, 3D printer’la ürettiği kemik tedavi süreçlerini hızlandıran alçı gibi yenilikçi tasarımlarıyla isim yapan Deniz Karaşahin, zirvede söz alacak Türk katılımcılarından bazıları. Özlem Yalım,  Melike Altınışık ve Büşra Al ise diğer değerli isimlerden…

Konuşmacılarımıza dünyadan ve Türkiye'den sürpriz isimlerin katılımı devam edecek.

Biletler Biletix de… 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...