06-08-2017
Multiplan’a Uluslararası Kalite Ödülü

Multiplan’a Uluslararası Kalite Ödülü

Dünya genelinde TPO bazlı membran üreten ilk 5 firma arasında yer alan, sentetik örtülerde ise Avrupa’nın en büyük üç firmasından biri olan Multiplan Enerji ve Su Yalıtım Sistemleri San. Tic. A.Ş.; merkezi İsviçre'de bulunan Business Initiative Directions (BID) tarafından düzenlenen organizasyonda 'Uluslararası Kalite Altın Yıldızı Ödülü’ne layık görüldü.

 

Cenevre'de 18’incisi gerçekleştirilecek olan Kalitede Uluslararası Yıldız (International Star Award Fot Quality- ISAQ) Ödülleri töreninde dünyanın birçok ülkesinden başarılı şirketlerle birlikte Multiplan da ödülünü alacak. 

'Kalitede Uluslararası Yıldız Ödülü'ne layık görüldükleri için büyük mutluluk duyduklarını belirten Multiplan Enerji ve Yalıtım Sistemleri Yönetim Kurulu Üyesi M. Nazım Yavuz, şu ifadeleri kullandı: “Uluslararası standartlarda kaliteye, üretime ve AR-GE çalışmalarına öncelik veren bir şirket olarak, kendimizi daima geliştirmeye ve geleceğe dönük faaliyetlerimizi büyük bir heyecan ve titizlikle sürdürmeye devam edeceğiz. Global saygınlığa sahip ödüller, hedeflerimize ulaşma yolunda bize güç katıyor.” 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...