07-08-2017
Nimeçatı, İkinci Yarıyıla Şubeleri ile Hazırlandı

Nimeçatı, İkinci Yarıyıla Şubeleri ile Hazırlandı

Nimeçatı 2017 Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı Polonezköy'de yapıldı. Bu yıl 9.'su düzenlenen toplantı, Nimeçatı ekibinin genel katılımıyla gerçekleşti. Yarıyıl değerlendirme toplantılarının geleneksel yapısının dışında ilerleyen toplantıda; 6 aylık değerlendirmelerin ve öngörülerin yerine şubelerin sunumları yer aldı.

 

Yarıyıl değerlendirme toplantılarının gelenekselleşen programlarından oldukça farklı seyreden Nimeçatı 2017 Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı’nda, 6 aylık değerlendirmelerden ve öngörülerden farklı olarak bölümlerin ve şubelerin sunumlarına yer verildi. 

Yurt dışı seyahatlerinin her yıl artan kalitesi ve gelişen içeriği ile farklılık yaratan organizasyonların yansıması şeklinde nitelendirilen toplantıda, her zamanki toplantı formatlarının dışına çıkıldı. Şubelerin yaptıkları sunumlarda; değerlendirmelerden ve öngörülerden farklı olarak, şubelerin bir gününün nasıl geçtiği paylaşıldı. İnteraktif olarak gerçekleşen toplantının ilk günü oldukça yoğun katılım aldı. 2017'nin ikinci yarısına daha enerjik ve hedef odaklı devam etme kararlılığına sahip olan Nimeçatı, organizasyon boyunca oluşan sinerji ile bu hedefini bir kez daha ortaya koydu. 

Toplantının ikinci gününe, Yönetim ve Gelişim Danışmanı Emre Mutluay'ın farkındalık odaklı eğitimi damga vurdu. 

“Tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza inancımız tam”

Nimeçatı’nın her şeye rağmen 2017’nin ilk altı ayında belli bir büyüme sağladığını dile getiren Nimeçatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Selçuk Aktepe, “ Nimeçatı, yılın ikinci yarısında ülke ekonomisi ve sektördeki iyileşmeler ile birlikte 2017 için belirlediği hedefleri yakalayacaktır. Bunun için başta iç organizasyonumuz olmak üzere tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza inancımız tamdır.” ifadelerini kullandı.

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...