09-08-2017
Kayseri Şehir Hastanesi’nin Yalıtımda Çözüm Ortağı ODE Oldu

Kayseri Şehir Hastanesi’nin Yalıtımda Çözüm Ortağı ODE Oldu

ODE Yalıtım, tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak 3. Havalimanı’nın ardından Türkiye’nin ilk şehir hastanesi projesi Kayseri Şehir Hastanesi’nin de tercihi oldu.

 

Kayseri Şehir Hastanesi’nin ısı ve su yalıtımını gerçekleştiren ODE Yalıtım, Sağlık Bakanlığı’nın öncelikli olarak yürüttüğü çalışmalar arasında yer alan ve ülke genelinde yapımı devam eden çok sayıda şehir hastanesinin de ısı ve su yalıtımını gerçekleştiriyor. Tamamlandığında dünyanın en büyük havalimanlarından biri olacak olan 3. Havalimanı’ndan sonra şehir hastanelerinin de tercihi olmaya devam eden ODE Yalıtım, kamu-özel sektör işbirliğinin en iyi örneklerinin sergilendiği birçok şehir hastanesinin de ısı ve su yalıtımını üstleniyor.

ODE, geçmişin verdiği güçle büyük projelerin tercihi oluyor

Kayseri Şehir Hastanesi’nin ısı ve su yalıtımında tercih edilen marka olmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını anlatan ODE Yalıtım Genel Müdürü Ali Türker, “ Yalıtım sektöründe 30 yıllık bir geçmişimiz var. Bu geçmişin verdiği güçle yolumuza daha da büyüyerek devam ediyoruz. Başta Türkiye’nin ilk şehir hastanesi projesi olan Kayseri Şehir Hastanesi olmak üzere ülke genelinde yapımı devam eden birçok şehir hastanesinin tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. Hastanenin ısı ve su yalıtımında kullanılan ODE membran, kauçuk, cam yünü levha, cam yünü boru, taş yünü levha ve boru ürünlerimiz sayesinde; 5 yıldızlı otel konforundaki tasarımın önemli bir unsurunu en iyi şekilde tamamladık” dedi.


Yükleniyor...
Yükleniyor...