08-08-2017
Şişecam Düzcam, Yeni Mobil Uygulamasını Hayata Geçirdi

Şişecam Düzcam, Yeni Mobil Uygulamasını Hayata Geçirdi

Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, performans hesaplayıcı mobil uygulama geliştirdi. Hayata geçirilen yeni mobil uygulama ile tüketiciler ihtiyaçlarına yönelik doğru cam çözümünü seçebilmek adına farklı cam kombinasyonlarının gün ışığı, güneş enerjisi geçirgenliği ve ısı geçirgenlik katsayısı gibi performans değerlerine kolayca ulaşılabiliyor.

 

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye düzcam pazarının lideri ve Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda olan Şişecam Düzcam, doğru cam seçimini kolaylaştıracak yeni uygulamalar sunuyor. Şişecam Düzcam, ‘Performans Hesaplayıcı’ olarak hayata geçirdiği yeni uygulamayla, tüketicilerine cam performansları konusunda mobil danışmanlık hizmetini vermeye başladı.

 

Performans Hesaplayıcı uygulaması ile mimari projelerde istenen performans değerlerini sağlayabilmek adına cam kombinasyonlarının gün ışığı, güneş enerjisi geçirgenliği ve ısı geçirgenlik katsayısı gibi performans değerlerine kolayca ulaşılabiliyor. Yapılan hesaplamalar uygulama içerisinde kayıt altına alınıp, istendiğinde kolayca e-posta ile paylaşılabiliyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...