09-08-2017
Tahincioğlu’ndan, Basketbol Süper Ligine Tam Destek!

Tahincioğlu’ndan, Basketbol Süper Ligine Tam Destek!

Tahincioğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) işbirliğiyle Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsorluğunu üstlendi.

 

Tahincioğlu’nun,  Türkiye Basketbol Federasyonu işbirliği ile Avrupa’nın en iyi ligleri arasında yer alan Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsoru olması adına düzenlenen imza töreninde, bu işbirliği ile Tahincioğlu olarak tarihi bir gün yaşadıklarını dile getiren Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu şöyle devam etti: “Gelişmiş ülkelerin uzun vadeli sportif politikaları olduğunu ve bu anlamda önemli başarılar sağladıklarını biliyoruz. Türkiye de sporun birçok branşında başarılara imza atıyor. Basketbolda da Avrupa’nın zirvesine ulaşan bu başarı göğsümüzü kabartıyor. Biz de bunu desteklemek ve hep birlikte daha da yukarı taşımak amacıyla bugüne kadar, kültür sanat ve eğitim başta olmak üzere pek çok projeye verdiğimiz desteği, Türkiye Basketbol Federasyonu ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle spora taşıyoruz.”

Basketbolun hayallerinin arkasında Tahincioğlu imzası olacak

Türkiye’nin, sporun birçok dalında dünyada önemli başarılara imza attığını belirten Özcan Tahincioğlu,Bundan sonra da basketbolun hayallerinin arkasında Tahincioğlu imzası olacak. Bu işbirliğinin her iki taraf için de büyük bir kazanım olduğu inancındayım.  İşbirliğimizin basketbol camiası ve şirketimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ‘nde yer alan tüm kulüplerimize ve oyuncularımıza başarılar diliyorum.”

 

Türk basketbolunun devlet desteğinin yanı sıra, özel sektörle de işbirliği yaptığını hatırlatan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Liglerimiz dünyanın sayılı, Avrupa’nın ise en iyi ligleri arasındadır. Tahincioğlu’na Türk basketbolunun gelişimine yönelik Basketbol Super Ligi isim sponsoru olarak yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.


Yükleniyor...
Yükleniyor...