18-08-2017
Üst Düzey Termal Verimlilik İçin; Ekipman Yalıtımınızda Pyrogel XT-E Kullanın

Üst Düzey Termal Verimlilik İçin; Ekipman Yalıtımınızda Pyrogel XT-E Kullanın

Dokumasız cam elyaf ile desteklenmiş silika aerojelden oluşan, yüksek sıcaklık yalıtım malzemesi Pyrogel XT-E, boru, kazan, tank ve ekipman yalıtımı için üst düzey termal verimlilik sağlıyor.


Bilinen bütün malzemeler arasında en düşük yalıtım kat sayısına sahip silika aerojelden meydana gelen Pyrogel XT-E, termal performansı, esnekliği, çevre dostu ve kullanımı kolay özelliği ile endüstride liderliğini koruyor.

Sıcak su ve buhar hatları, rafineriler ve gaz işletmeleri, petro-kimya işletmeleri, savunma ve ordu ekipmanları, yemek ve yağ fabrikaları, petrol ve gaz işleme endüstrisi, tekstil fabrikaları, plastik fabrikaları ve ilaç tesislerinde kolaylıkla kullanabilen ürünün avantajları ise şöyle;

·         Üstün Termal Performans: Diğer rakip yalıtım malzemelerine göre 5 kat daha iyi termal performansa sahip.

·         İndirgenmiş Kalınlık ve Kesit: Kalınlık oranına göre aynı termal direnç.

·         Kurulum için Daha Az iş Gücü ve Zaman: Kolayca kesilir ve kompleks şekillere, sıkı eğriliklere ve erişimi zor boşluklara uyumludur.

·         Nakliye ve Depo Tasarrufu: Diğer sert ve önceden oluşturulmuş yalıtımı malzemelerine göre, düşük hacmi, yüksek paketleme yoğunluğu ve düşük bozunma yüzdesi ile 5 kat daha tasarrufludur.

·         Su Buharını Geçirir, Suyu Geçirmez: Yalıtım altı korozyonu önlemek için su tutmaz.

·         Çevre Dostu: Doğaya kesinlikle zarar vermez.

Pyrogel XT-E ve aerojel içeren diğer yalıtım ürünlerinin dikkat çekici özelliklerinden biri de; uzun ömürlü ve proses güvenliğini sağlayan yapıda olması. Bu ürünleri diğer endüstriyel yalıtım malzemelerinden ayıran, ispatlanmış bu özellikleri sayesinde aerojel; her geçen gün ülkemizin enerji ekonomisine ve çevreye katkılarını büyütüyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...