22-08-2017
Zigana Tile ile Çatıları Yenilemenin Tam Zamanı!

Zigana Tile ile Çatıları Yenilemenin Tam Zamanı!

Onduline Avrasya’nın gölgelendirilmiş tasarım anlayışıyla piyasaya sunduğu yeni ürünü Zigana Tile, sadece estetik bir çözüm sunmakla kalmıyor aynı zamanda pek çok geleneksel çatı kaplama malzemesinin aksine daha hafif bir çözüm sunuyor.

Yenilikçi gölgelendirilmiş tasarım anlayışıyla çatınıza estetik bir görünüm kazandırmasının yanı sıra sağlamlığıyla da dikkat çeken Zigana Tile, En sert iklim koşullarında dahi dayanıklılığından ödün vermiyor.

Dünyadaki en hafif çatı kaplama malzemelerinden biri olan Zigana Tile, kesinlikle su geçirmiyor, paslanmıyor, küflenmiyor ve bakım gerektirmiyor. Çatı konstrüksiyona metrekarede sadece 4 kilogram yük vererek binanın deprem güvenliğine katkıda bulunan Zigana Tile, 1 oluk – 1 adım prensibiyle çatılara çok hızlı bir şekilde uygulanabiliyor ve kullanıcısına tasarruf sağlıyor. Diğer yandan levhaların alt ve üst taraflarında belirlenmiş olan özel bini yerlerinin yanı sıra levhaların üst tarafında yer alan soğuk damga ile “TOP - ÜST” şeklinde belirtilmiş uygulama yönü sayesinde çatıya montajı hızlıca gerçekleşiyor.

Zigana Tile çevreye duyarlı olmasıyla dikkat çekiyor

Uluslararası çevre ve sürdürülebilirlik standartları konusunda yüksek niteliklere sahip olan bu kusursuz ürün, yüksek oranda geri dönüştürülmüş malzeme içeriğine sahip ve asbest içermiyor. Onduline’in Sapanca’daki üretim tesislerinde yüksek teknoloji kullanılarak üretilen Zigana Tile, renklendirme aşamasında kullanılan doğal pigmentler ve düşük karbon ayak izi değeri ile çevreye oldukça duyarlı. 

Çatı ve cephe kaplamalarında uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz Zigana Tile,  geniş aksesuar yelpazesi ile birlikte TS EN 534:2006+A1:2010 standardına ve CE belgesine sahip bir şekilde Onduline Avrasya garantisi altında Türkiye’de üretiliyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...