29-08-2017
3S Firuze Konakları’nın Anahtar Teslimi 2018’e Çekildi

3S Firuze Konakları’nın Anahtar Teslimi 2018’e Çekildi

İstanbul Avcılar’da E-5 aksındaki en büyük proje olan 3S Firuze Konakları’nın inşaatının yüzde 60’ı tamamlandı. Yüksek kiralama potansiyeline sahip olan ve tamamlandığında yüzde 40 değer artışı öngörülen projede anahtar teslimi 2018’e çekildi.


3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları hem yatırım için konut arayışında olan hem de hayalindeki evde yaşamak isteyenlerin büyük ilgisini çekiyor. İnşaatının yüzde 60’ı şimdiden tamamlanan 3S Firuze Konakları’nın daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi. Projede ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. Firma vadesiyle ‘48 ay, 0 faiz’ uygulamasıyla satışa sunulan 3S Firuze Konakları’nın yüksek standartlardaki malzeme seçimi de büyük beğeni topluyor.

Yüksek kiralama potansiyeline sahip

Avcılar’da içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

Şehrin trafiği dışında bir hayat 

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...