09-08-2017
Ant Yapı’nın Türkiye’deki İlk Ofis Projesi Antplato’da Hayat Başladı

Ant Yapı’nın Türkiye’deki İlk Ofis Projesi Antplato’da Hayat Başladı

Yurt dışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı’nın teslimleri devam eden Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’da hayat başladı. Ant Yapı’nın kurduğu profesyonel ekiplerce yönetilen projede sosyal tesisler de hizmete girdi.


Ant Yapı’nın Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan, çevre dostu olarak tasarlanan, Türkiye’deki ilk ofis projesi Antplato’da kiralamalar son hızla devam ediyor.

İstanbul’un “yeni cazibe merkezi” olarak değerlendirilen Basın Ekspres yolu üzerinde, toplam 35 bin metrekare inşaat alanında konumlanan Antplato; 10 bin m2 modern giydirme cam cephesi ile kesintisiz manzaraya ve aydınlık iç mekânlara sahip. Ayrıca, ofis binasının teknolojik alt yapısını rezidans konforunda.

Kişisel tercihlere göre kat planlaması olanağı

25 kattan ve 180 modüler birimden oluşan proje, kişisel tercihlere göre ister ofis ister “home office” olarak modüler ve esnek kat planlaması sayesinde 1032 m2‘ye kadar genişletilebiliyor.

Leed Gold adayı olarak tasarladı

Çevre dostu projelere imza atan Ant Yapı, Antplato’yu uluslararası alanda saygınlığı en yüksek yeşil bina çevresel etki değerlendirme metodolojilerinden, Amerika merkezli LEED kriterlerine uygun olarak ve Leed Gold adayı olarak tasarladı. Elektrikli ve hibrit araçların şarj edilebileceği özel alanlar sunan proje, “yeşil kiralama modeli” ile ofisin enerji tasarrufunu bireysel kullanıcıların kontrolüne vererek de sürdürülebilir bir yaşam ve çalışma alanı sağlıyor. 

Ant Yapı’nın profesyonel ekipleri, istendiği takdirde ofis dekorasyonları ve yatırımcılar için kiralama hizmetleri desteği sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...