23-08-2017
‘G Yoo Inspired by Starck’ta Daire Teslimleri Başladı

‘G Yoo Inspired by Starck’ta Daire Teslimleri Başladı

Güneşli’de hayata geçirilen ve ünlü Fransız tasarımcı Philippe Starck’ın imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck’ta daire teslimleri başladı. Duyurulduğu ilk günden bu yana yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcısının yoğun ilgisiyle karşılaşan projedeki dairelerin yüzde 81’i satıldı.


Hayata geçirdiği projelerle Güneşli ve Basın Ekspres Yolu’nun çehresini değiştiren ve kısa zamanda yerli, yabancı yatırımcının gözdesi haline gelen Mar Yapı’nın ‘G yoo Inspired by Starck’ projesinde daire teslimleri başladı.

Sıra dışı üçgen formuyla dikkat çeken ve iki anıtsal kuleden oluşan projenin B Bloğunda yer alan, tüm ortak alanların iç mimari tasarımlarında dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan ‘G Yoo Inspired by Starck’, bulunduğu lokasyonun değer çıtasını da yükseltti. Büyüklüğü 61 ile 109 metrekare arasında değişen 311 rezidans ve ticari ünitelerden oluşan projenin az sayıda kalan rezidanslara sahip projenin A Bloğunda dünyanın en büyük gayrimenkul firması Wanda Grup’un Wanda Vista markası hayata geçiriliyor. Teknolojinin sağladığı rahatlıkla, anıtsal tasarımı form-fonksiyon potasında birleştiren proje, uluslararası markalarla geliştirdiği işbirlikleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Sıra dışı projeye sıra dışı satış ofisi

‘G Yoo Inspired by Starck, satış ofisiyle de dikkat çekiyor. Toplam 1.650 metrekarelik alanın, 850 metrekare büyüklüğündeki satış ve teşhir bölümünde 1+1 daire tiplerinin birer örneği bulunurken, üçgen binanın sivri ucuna denk gelen “üçgen formatlı daire” de örnekleniyor. Her iki cepheden de güneş ışığı alabilen bu daireler, gün ışığından en çok yararlanan, aydınlık konutlar olarak öne çıkıyor. Ayrıca klasik otomobillerinde sergilendiği satış ofisi Philippe Starck tasarımları ve dokunuşlarıyla sanatsal bir mekanı anımsatıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...