28-08-2017
Isınma ve Sıcak Su İhtiyacında Maksimum Verim; Nitron Condense

Isınma ve Sıcak Su İhtiyacında Maksimum Verim; Nitron Condense

Nitron Condense yoğuşmalı kombisini tüketicilerin beğenisine sunan DemirDöküm, sahip olduğu teknolojiler ile evlere ekstra konfor, güven ve yüzde 103 norm enerji verimliliği sağlıyor. Sıcak yuvaların gözdesi Nitron Condense; kompakt boyutları, yenilikçi metal görünümlü şık tasarımı ve kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.

 

DemirDöküm, ısınma ve sıcak su ihtiyacında maksimum verim arayan, kombisini yenilemek veya yeni kombi almak isteyenler için Nitron Condense yoğuşmalı kombiyi öneriyor. Kullanıcıların beklentileri doğrultusunda geliştirilen Nitron Condense yoğuşmalı kombi üstün özellikleri ile yüksek enerji tasarrufu ve yüzde 103 norm enerji verimliliği sağlıyor.Sahip olduğu yeni teknolojilerle evlere ekstra konfor, güven ve maksimum verimlilik vadeden DemirDöküm Nitron Condense yoğuşmalı kombi, kompakt boyutlarıyla kullanıcılarına yer tasarrufu sağlarken, metal rengi şık tasarımıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Yeni nesil kumanda paneli ile kullanıcısını karmaşadan kurtaran Nitron Condense yoğuşmalı kombi, istenildiğinde güneş enerji sistemiyle birlikte de kullanılabiliyor.

Optimum ateşleme sistemi, bilgilerin okunabilirliğini kolaylaştıran geniş ve arka aydınlatmalı LCD bilgi ekranı, minimum enerji ile maksimum ısınma ve ilave plakalı ısı eşanjörü ile yüksek kullanım suyu konforu olanağı tanıyan Nitron Condense yoğuşmalı kombi, tüm DemirDöküm yetkili satıcılarında, evlerine konfor katmak isteyenleri bekliyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...