09-08-2017
Düşlediğiniz Yaz Bahçeleri Seramiksan ile Hayat Buluyor

Düşlediğiniz Yaz Bahçeleri Seramiksan ile Hayat Buluyor

Yazın dinamik ruhundan esinlenen Seramiksan, dış yaşam alanlarında da doğanın içinde yaşıyormuş hissi verecek birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Balkon, bahçe ve teraslar huzur veren ve dinlendirici tasarımlarla gün boyu zaman geçirilen keyifli yaşam alanları oluyor.

 

Sıcak yaz günlerinde en çok zaman geçirilen balkon, bahçe, teraslar Seramiksan ile davetkâr mekânlara dönüşüyor. Seramiksan’ın Garden serisi ile evlerin bahçeleri, yazlık mekanlarda aranan doğallıkla buluşuyor.

 

Seramiksan Garden serisi sade motifi ile ferah, doğal renkleriyle de dingin bir atmosfer sunuyor. Doğal mermer, bahçe taşı görünümü ve dokusunun seramiğe işlendiği Seramiksan Molivos serisi doğayı dış yaşam alanlarına taşıyor. Tarz mekanlar isteyenler estetik görünümü ve ferahlatıcı etkisiyle Molivos serisini tercih ediyor. Ahşabın en doğal görünümünün yansıdığı Seramiksan Teak serisi doğanın içinde yaşıyormuş hissi vererek keyifli yaşam alanları yaratıyor. Akçaağaç, ceviz ve venge olmak üzere üç farklı renk alternatifi bulunan seri ahşabın çarpıcı güzelliğini ve sıcaklığını dış yaşam alanlarında da yaşatıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...