25-08-2017
Vaillant ecoTEC Pure: Yüksek Tasarruflu ve Uzun Ömürlü

Vaillant ecoTEC Pure: Yüksek Tasarruflu ve Uzun Ömürlü

143 yıllık köklü bir geçmişiyle pazara sunduğu yeni tam yoğuşmalı kombi ecoTEC Pure ile yoğuşmalı kombi ailesini genişleterek fark yaratmaya devam eden Vaillant kullanıcılarına farklı alternatifler sunuyor.

 

EcoTEC Pure ile kullanıcı ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılayan Vaillant, kullanıcılarına konforun ve tasarrufun keyfini sürme fırsatı veriyor.

ecoTEC Plus, ecoTEC Pro ve ecoFIT Start’dan oluşan yoğuşmalı kombi ailesini ecoTEC Pure ile genişleterek 4 farklı modeliyle tüketicilere yoğuşmalı kombi alternatifi sunan Vaillant, sektörde önümüzdeki dönemde hayata geçmesi beklenen ve sadece yoğuşmalı kombi satışına izin veren ErP (Enerji İle İlgili Ürünler) regülasyonuna hazır olmasıyla da dikkat çekiyor.

Enerji verimli teknoloji

 

Ailenin yeni üyesi ecoTEC Pure, yüzde 108’e varan enerji verimliliği ile kullanıcı ekonomisine katkıda bulunurken, 2 farklı kapasite seçeneği, modern ısıtma teknolojisi, uzun kullanım ömrü sağlayan paslanmaz çelik eşanjörü, üstün sıcak su performansı ve şık Vaillant tasarımı ile öne çıkıyor.  


Yükleniyor...
Yükleniyor...