13-09-2017
Babacan Holding, Sadece Yüzde 5 Peşinatla Taksitleri 2019’a Erteliyor

Babacan Holding, Sadece Yüzde 5 Peşinatla Taksitleri 2019’a Erteliyor

Babacan Holding, konutta üçüncü seferberlik olarak başlatılan ev sahibi olmayı kolaylaştıracak taksit ertelemeli kampanyaya destek oluyor. Güçlü Türkiye’nin kazandıran kampanyası kapsamında ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Port Royal’ projelerinden konut almak isteyenlere sadece yüzde 5 peşinatla, taksitleri Ocak 2019’a erteleme fırsatı sunuluyor.

 

Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştırmak için yeni bir kampanyaya imza atıyor. Babacan Holding tarafından hayata geçirilen ‘Babacan Premium’ ve ‘Babacan Port Royal’ projelerinden yatırım ya da oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 peşinatla, taksit ödemelerine Ocak 2019’da başlama imkânı sağlıyor.

 

Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan ‘Babacan Premium’ residence, tower, terrace ve home officeden meydana geliyor. Toplam 1009 konuttun yer aldığı ‘Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için ön talep toplanmaya devam ediliyor. Projenin 2. etabında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut bulunuyor.

Addon Grup imzası taşıyor

Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan ‘Babacan Port Royal’ toplam 5 blok, 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. 5 blok olarak yükselen projenin mimari tasarımı ise dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyor. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da bulunuyor. Bin metrekarelik kapalı alanı, sosyal donatılar için ayrılan ‘Babacan Port Royal’de fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası mevcut.

 

Metroya sıfır konumuyla yatırımcıların dikkatini çeken, E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan ‘Babacan Port Royal’, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor. 


Yükleniyor...
Yükleniyor...