28-09-2017
Hasanoğlu İnşaat’tan Yüzde 10 Peşinatla Yüzde 5 İndirim Kampanyası

Hasanoğlu İnşaat’tan Yüzde 10 Peşinatla Yüzde 5 İndirim Kampanyası

Hasanoğlu İnşaat, Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi için yeni bir kampanya başlattı. 25 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyen herkes yüzde 10 peşinatla, yüzde 5 indirim kampanyasından faydalanabilecek.

 

Hasanoğlu İnşaat, Banu Evleri Ispartakule 2 projesi için kampanya sürecini başlattı. 25 Eylül’de başlayan kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ödeyen herkes yüzde 5 indirimli ev sahibi olabilecek. Ağustos 2018’de teslim edilecek Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi için uygulanan kampanya kısa bir süre için geçerli olacak. Hasanoğlu İnşaat ayrıca 60 aya kadar varan vade seçenekleri ile de yatırımcısının yüzünü güldürüyor. 

Tamamen aile odaklı

İstanbul’daki yatırımların kuzeye doğru kaydığı günümüzde, yatırımcısına yüksek kar vaat eden Ispartakule lokasyonunda konumlanan Banu Evleri Ispartakule 2 Projesi, tamamen “aile odaklı” özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunan proje; 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Dairelerde; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer alıyor. Binalarda ayrıca uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunuyor. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer alıyor.

Yatırımcısına yüksek yaşam standartlarında, konforlu bir yaşam sunan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde; kapalı yüzme havuzu, fitness center, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları gibi sosyal alanlar ön plana çıkıyor.

Konsept planlamasında 17 mağaza bulunuyor

 

İçerisinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek şekilde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer alan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...