25-09-2017
MİNT, Kendi Enerjisini Üreten Projeleri İçin Ön Talep Topluyor!

MİNT, Kendi Enerjisini Üreten Projeleri İçin Ön Talep Topluyor!

Gayrimenkul dünyasında yeni nesil şehir apartmanları yaratan MİNT hayata geçireceği iki yeni projesi için ön talep sürecini başlattı.

 

MİNT E-5’te; İskoç Parlamentosu, Çin Ulusal Kongre Merkezi ve Abu Dhabi’deki Kapital Kapısı gibi dev projelere imza atan dünyaca ünlü mimarlık şirketi RMJM İstanbul ile işbirliği yapılıyor.


MİNT E- 5 Kağıthane bölgesinin yeni ikonu olmaya aday

Toplam 10 bin 400 metrekare alanda, 1 adet ticari, 101 adet yaşam ünitesinden oluşan MİNT E-5’in 400 metrekareye yakın bir bölümü insana ve doğaya saygılı sosyal alanlardan oluşacak. Sakinlerine, trafik, stres, kalabalık, kısacası; şehir hayatının getirdiği tüm zorlukları ortadan kaldırmayı vaat eden proje, yeni nesil şehir apartmanı konsepti ile tasarlandı. Proje, teras katında yer alan ve 360 derece şehir manzarasına sahip sosyalleşme alanı ve fitness salonu, daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, otel odası konforunda misafir odası, 7/24 güvenlik hizmeti ve çamaşırhanesi ile en yenilikçi projelerden biri olma özelliğini taşıyor.


MİNT Şişli İstanbul’un kalbinde yükseliyor

İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından, Levent’in yanı başında bulunan MİNT Şişli, Kanyon AVM ve Levent metro durağına 10 dakika yürüme mesafesiyle dikkat çekiyor. Büyükdere Caddesi’ne sadece 1 km mesafede bulunan MİNT Şişli, Zincirlikuyu metrobüs durağına ve Zorlu Center’a 3 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 5 km mesafesiyle hayatı kolaylaştırıyor.

220 metrekare özel Japon bahçesiyle Japonya’nın sembol bitkileriyle süslenen bahçe, dört mevsimin güzelliklerinin yaşandığı bir dinlenme alanı olarak tasarlandı. 1+0, 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle satışa sunulan MİNT Şişli’de ayrıca 1+1 ve 2+1 loft daire seçenekleri de mevcut.

Aidat, ısınma ve soğutma giderlerini azaltan projeler!

MİNT tüm projelerinde enerji kaynaklarını ‘en verimli’ şekilde kullanmak üzere planlamalar yaparak geleceğe de yatırım yapmaya devam ediyor. MİNT, hayata geçirdiği projelerde kullandığı güneş kolektörleri ile yenilenebilir enerji sayesinde aidat, ısınma ve soğutma giderlerinin azalmasına katkıda bulunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...