29-09-2017
En Yeni Teknolojiler Türkiye’nin En Büyük Arçelik Deneyim Mağazası’nda

En Yeni Teknolojiler Türkiye’nin En Büyük Arçelik Deneyim Mağazası’nda

Arçelik, İstinyePark’ta açtığı en büyük deneyim mağazasıyla bir kez daha sektöründe ilkleri tüketicisiyle buluşturuyor.

 

Türkiye’nin en çok tercih edilen, lider markası Arçelik, deneyim ve yaşam alanına sahip en büyük mağazasını İstinyePark’ta, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu Başkanı Fatih Kemal Ebiçlioğlu, Arçelik A.Ş. CEO’su Hakan Bulgurlu ve Arçelik A.Ş. üst düzey yöneticilerinin katıldığı bir törenle hizmete açtı.

1.080 metrekarelik alana kurulu İstinyePark mağazası, interaktif müşteri deneyimine olanak sağlayan, yeni nesil perakendecilik trendlerine uygun dijital teknolojilerle donatıldı. Mağaza, ‘Ana Deneyimleme Adası’, ‘Etkinlik Mutfağı’ ve ‘TV Deneyimleme’ olmak üzere toplam 3 adet adada müşterilerine ürünleri deneyimleme ve keyifli zaman geçirme imkânı sunuyor. Ürünlerle ilgili bilgilere hızla ulaşmayı sağlayan dijital ekranların yer aldığı mağazada, Arçelik ürünlerinin yanında, cep telefonu, tablet, dijital oyuncaklar gibi en yenilikçi elektronik ürünler de bulunuyor.


“Yeni nesil mağazacılık modelimizi geliştirdik”

Arçelik’in 62 yıldır öncü olduğu mağazacılık anlayışına yeni bir boyut getirdiğini söyleyen Arçelik A.Ş. CEO’su Hakan Bulgurlu; 21. yüzyılın müşterisi, artık mağazalarda sadece ürünlere bakmak değil, ürünlere dokunmak, teknolojilerini deneyimlemek istiyor. Biz de mağazalarımızda müşterilerimizin yeni teknolojileri deneyimlerken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak yaşam alanları oluşturuyoruz. Tasarımdan, ürün ve hizmetlerimize kadar müşteri deneyimini odağımıza alarak yeni nesil mağazacılık modelimizi geliştirdik. Bu anlayışla, Türkiye’deki en büyük deneyim mağazamızı İstinyePark’ta açtık. Müşterilerimizin mağazanın da ötesinde, kendilerini evlerinde gibi hissetmelerini istiyoruz. Burada maç izleyip, kişisel bakım ürünlerini kullanarak saç tasarım uzmanlarından fikirler alabilecekler, yeni tariflerle yemek yapabilecek ve en son teknolojik trendlerden, sağlıklı yaşama kadar pek çok konuda ünlü konuşmacıları dinleyebilecekler. Ayrıca Arçelik’te bir ilk olarak mağazamızın içinde yetkili servis noktası da açtık.” diye konuştu.


Mağaza İçinde Yetkili Servis

Türkiye’nin en yaygın ve güçlü servis ağına sahip olan Arçelik, bir ilk olarak İstinyePark mağazasında yetkili servis hizmeti de veriyor. Müşteriler, mağaza içinde yer alan yetkili servis alanında servis randevularını alabilirken, küçük ev aletlerini de kısa sürede tamir ettirebilecek.

 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...