02-10-2017
Kalebodur, Yeni Serileri ile Sınırsız Ürün Seçeneği Sunuyor

Kalebodur, Yeni Serileri ile Sınırsız Ürün Seçeneği Sunuyor

‘Çanakkale Seramik’ ve ‘Kalebodur’un yanı sıra İtalyan markaları ‘Edilcuoghi’ ve ‘Edilgres’ ile uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri olan Kaleseramik; Türk ve İtalyan kültürünün izlerini taşıyan yenilikçi ürünleri ile fark yaratıyor.

 

Kalebodur, yepyeni teknolojik girdilerle birlikte köklü marka deneyimini yeni serilerine yansıtıyor. Yeni nesil serileri taşın sonsuz yüzünü, gerçek ve doğal görünümü ile mekanlara taşıyor. Rengini ve desenini masseden alan, vücut ile yüzeyi aynı olan seriler, farklı renk ve uygulama alternatifleriyle mekanlara benzersiz seçenekler getiriyor. Tasarım ve farklı yüzey çeşitleri ile zenginleştirilen yeni ürünler, tüketiciye kişiselleştirebilme olanağı yaratıyor.

Kalebodur’un özenle seçilmiş doğaltaş ailesinden oluşan yeni serileri, Deep Onyx, Deep Terrazzo, Deep Bluestone, Deep Cement ve Deep Piasentina, hızlı üretim teknolojisiyle 60x60 cm ve 60x120 cm boyutlarında hayata geçiyor. Üstün renklendirme teknolojisi sayesinde doğal renk geçişlerine sahip fullbody porselen seriler, zengin yüzey çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Derin rölyefli yapısı ve doğal görünümü ile öne çıkan yer karoları, özellikle trafiği yoğun alanlarda full parlak ürünlere de kullanım imkânı sunuyor.

 

Kalesinterflex yeni boyut ve yüzeyi ile ilgi odağı olacak

Dünyanın en büyük, en esnek ve en ince porselen seramiklerinden Kalesinterflex, 1x3 metrelik ebadı, 3 ve 5 milimetrelik inceliği sayesinde mimariye özgürlük kazandırmaya devam ediyor. Eskiye oranla daha yumuşak dokunuşlu yüzeylere sahip Kalesinterflex’in yeni serileri, rölyefle zenginleşen yüzeylerinde tekstil ve beton dokusunu yansıtıyor. Hibrit doku, tekstil ve metalik oksit özellikleriyle ayrışan yeni serilerde, yüzeylerde ışıldayan metalik uygulamalar sayesinde derinlik ve 3D etki daha da yoğunlaşıyor.

 

Motion serisi zengin seçenekler sunuyor

Mermer görüntüsünde, modern yaklaşım diline sahip Motion serisi, saten yüzeyli ve rektifiyeli yapısıyla, mekanlara estetik ve işlevsel çözümler getiriyor. 30x90 cm rektifiyeli duvar karosu ve 60x60 cm boyutlarında rektifiyeli sırlı granit yer karolarından oluşan Motion, gri ve beyaz renk seçenekleriyle kullanıcının beğenisine sunuluyor. Motion serisinde 2 set modern dekor çeşidi bulunuyor.

 

Sia serisi mekanlarda monokrom etki yaratıyor

Sakin beton görüntüsü veren Sia serisi, antrasit ve inci renk seçenekleriyle monokrom bir etki yaratıyor. 25x75R cm duvar karosu ve 60x60R cm yer karosundan oluşan Sia, kalıplarla zenginleştirilmiş hareket etkisiyle dikkat çekiyor.

 

Sanremo, derinlikli tasarımıyla mekanlara yepyeni bir soluk getiriyor

Derinlikli bir tasarıma sahip Sanremo serisi mekanlara yepyeni bir soluk getiriyor. 30x90 cm rektifiyeli parlak duvar karolarıyla, 60x60 cm rektifiyeli, sırlı granit yer karolarıyla özellikle konut içi ve banyolarda estetik ve şık bir görünüm arayanlar için özel olarak üretildi. Sanremo, 3 modülden oluşan floral dekor seçeneği ile alternatif bir tarz yaratmanızı sağlıyor.

 

Daria serisi özgün tarz arayanlara hitap ediyor

Özgün bir tarz arayanlar için özel olarak üretilen Daria serisi, rölyef dekorların yanı sıra, ışıltılı malzemeli dekorları ile de kendini hemen farklı kılıyor. 30x90 cm boyutundaki rektifiyeli mat duvar karo ve dekorları ve 60x60 cm ebadında rektifiyeli, mat sırlı porselen yer karolarıyla hem otel, ofis, kafe ve restoranlara hem de konut içi ve banyolara ışıltısını taşıyor.

 

Monart serisi modern stiliyle ideal seçenekler sunuyor

 

Modern stilde üretilen Monart serisi, light ve dark renk seçenekleriyle tasarlandı. 25x75cm rektifiyeli, parlak duvar karoları ve dekorları, 60x60cm rektifiyeli, parlak sırlı granit karolarıyla konut içi ve banyolara ideal seçenekler sunuyor ve kullanışlı yaşam alanları oluşturuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...