14-09-2017
Integrity Suede Evyeler Mutfakta Bütünlük Hissi Sağlıyor

Integrity Suede Evyeler Mutfakta Bütünlük Hissi Sağlıyor

Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, kuvars yüzeylerde ekstra mat görüntü sağlayan, yeni geliştirdiği Suede yüzeyleri Integrity evyelere de uyguladı. Kadife dokusuyla estetik, kullanım kolaylığıyla pratik Integrity Suede evyeler, kullanıcılardan ilgi görmeye başladı.

 

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, dünyada tek parça olarak üretilen ilk ve tek kuvars evye olan Silestone Integrity’nin yeni yüzeyi Integrity Suede’i kullanıcıların deneyimine sunuyor. Kadife dokusuyla estetik, kullanım kolaylığıyla pratik Integrity Suede evyeler, Silestone’un tüm üstün özelliklerini taşıyor. Çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık, kolay temizlenebilir, leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı tasarımıyla mutfaklarda uyumlu bir estetik sağlıyor. 

 

 

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuş ve yumuşaklık, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity Suede evyeleri, tezgahlarla birebir aynı renkte ve dokuda olduğundan mutfakta bütünlük hissi sağlıyor. Beyaz renkte ONE, DUE S, DUE L modellerinden oluşan Integrity Suede evyeler, kurulum kolaylığı ve uyumlu tasarım özelliğiyle öne çıkıyor. Tek parça halinde tezgah üstünden kolayca monte edilen Integrity Suede evye ile birlikte tahliye vanası, teleskopik emniyet çubukları gibi montaj için gerekli malzemeler aksesuar paketinde tüketicilere sunuluyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...