27-09-2017
Focus Lazer Tarayıcı Portföyü Genişliyor

Focus Lazer Tarayıcı Portföyü Genişliyor

FARO® Focus Lazer Tarayıcı portföyüne yaptığı son eklemeleri tanıtarak, mimarlık, mühendislik, inşaat, ürün tasarımı ve kamu güvenliği ve adli tıp uzmanları için özel olarak tasarlanmış yüksek doğruluklu, kısa menzilli tarayıcı FARO FocusS 70’in teklif olarak sunulmaya hazır durumda olduğunu duyurdu.

 

Ödüllü FARO® Focus Lazer Tarayıcı portföyüne katılan FARO FARO FocusM 70'e benzer şekilde FocusS70 de olağanüstü bir fiyat / performans oranı ile endüstriyel klasmanda bir performans sunuyor. Tarayıcı, yüksek partiküllü ve nemli hava koşullarında, HDR görüntüleme ve genişletilmiş sıcaklık aralığında kullanılmak üzere 54'lük bir Ingress Protection (IP) puanına sahip. Ayrıca kullanıcılar, FARO SCENE ve Autodesk ReCap® gibi üçüncü parti yazılım çözümleri de dahil olmak üzere, kendi iş akışlarında en faydalı yazılım araçlarını kullanma konusunda sınırsız özgürlüğe sahip olmaya devam edecek.

 

FARO FocusS 70 aynı zamanda, FARO FocusM 70'in kısa mesafeli tarama gücünü, FocusS 150 veya FocusS 350'nin bir üst seviyedeki doğruluğunu, gerçek zamanlı, site içi kaydın eşsiz gücünü gerektiren bu uygulamalara mükemmel bir şekilde uyum sağlaması için artımlı, katma değerli bir fonksiyon setini sunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...