25-09-2017
Delim ve Vidalamada Sınıfının En İyi Performansı Hilti’den

Delim ve Vidalamada Sınıfının En İyi Performansı Hilti’den

Ürünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan Hilti, yeni ürünü Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi’ni sektörle buluşturdu. Sınıfının en iyi performansına ve konforuna sahip yeni Hilti SF 6(H)-A22, geniş yelpazede uygulama alanları, uzun ömür, yüksek verimlilik ve güvenlik özellikleri ile fark yaratıyor.

 

Elektrik, mekanik, çelik, metal ve kaba işler gibi geniş yelpazede uygulamalarda kullanılabilen yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, tam dolu bir pil ile rakiplerinden daha fazla delim ve vidalama yaparak sınıfının en iyi performansına sahip olduğunu kanıtlıyor.

 

Yüksek verimlilik sağlıyor

Elektronik debriyaj özelliği sayesinde çalışma esnasında ses oluşturmayan yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalama Makinesi, iki vites seçeneği ve dakikada 1.600 devir kapasitesiyle yüksek verimlilik sağlıyor. Motoru ve metal mandreni ile dayanıklılığı artan uzun ömürlü Hilti SF 6(H)-A22, tüm bu özelliklerden dolayı tork ve hız ihtiyacı olan uygulamalar için tercih ediliyor. Yeni gövde tasarımı ve parlak LED ışığı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan yeni Hilti SF 6(H)-A22 Kablosuz Delim ve Vidalaması Makinesi, sınıfının en yüksek konforunu sunarken, eksi 20 dereceye kadar çalışabilme özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Delici ucun sıkışması halinde anında gücü kesen Aktif Tork Kontrol (ATC) sistemine sahip yeni Hilti SF 6(H)-A22, kullanıcıların güvenli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyor.

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...