28-09-2017
PELİ DK Dekoratif Kapılar Sektörde Fark Yarattı

PELİ DK Dekoratif Kapılar Sektörde Fark Yarattı

Peli Parke’nin ilk olarak mevcut bayileri, potansiyel bayileri ve iş ortaklarına tanıttığı dekoratif iç mekân kapıları, estetik görünümlerinin yanı sıra işlevselliğiyle dikkat çekiyor.

 

Parke sektöründe uzun yıllardır var olan Peli Parke ürün gamında yeni bir konsept açarak kapı üretimine başladı. Ürünlerinin en önemli tamamlayıcısı olarak gördükleri kapıların üretiminin, kendi tasarım-kalite anlayışıyla gerçekleşmesi gerektiğine inanan Peli Parke, kapı üretimine de bu anlayışla karar verdi.

 

Peli Parke 3 farklı konseptteki kapı tasarımıyla göz dolduruyor

Kapı Koleksiyonu’nda 3 ayrı konsept yaratan Peli Parke farklı yaklaşımlara hitap ederken, ürünlerinin kombinasyon olasılığını da yükseltmeyi başardı. Koleksiyonda Doğu-Doğa–Doğallık konseptinin ön planda olduğu dekoratif kapılar, İskandinav Style, Dynamic Style, Prismatic Style adıyla tanıtıldı.

Bir İskandinav ülkesi olan Finlandiya dilinde ‘Hayat’ anlamına gelen ‘ELEMA’ isimli kapılarda hayat yolculuğunda modern, minimalist özelliklerin doğal ürünlerle birleştiği görülüyor.

Koleksiyondaki DYNAMIC kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Şehrin hızına uyum sağlayan Dynamic Kapılar mekânlarda modernliği, ciddiyeti ve samimiyeti birlikte yaşatmayı mümkün kılıyor.

 

Yeni jenerasyona ait tasarımı anlatan PRISMATIC isimli seride görsel huzur ön planda yer alıyor. Tasarımın ahşapla birleşimi, bugünün ve geleceğin trendlerini eskimeden/eskitmeden yaşamanıza ve yaşatmanıza imkân tanıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...