13-07-2017
Yeni Nesil Kule Vinçler Ezber Bozuyor

Yeni Nesil Kule Vinçler Ezber Bozuyor

POTAIN tarafından “yeni nesil kule vinçler” olarak adlandırılan ve kendi kendini kurabilme özelliğine sahip IGO M 14 ve Hup 32 - 27, Türkiye’de gerek inşaat firmaları gerekse iş makineleri kiralama sektörü tarafından büyük ilgi görüyor. TeknoVinç tarafından Türk müteahhitlerine tanıtılan IGO ve Hup serisi ezber bozan yeni nesil kule vinçler, Kuzey Marmara Otoyolu ve Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren Viyadük inşaatları başta olmak üzere bir çok farklı projede tercih edilmeye başladı.

 

TeknoVinç tarafından Türk müteahhitlerinin beğenisine sunulan ve  şantiye sahasına vardıktan sonra, son derece kısa bir sürede, harici destek gerektirmeden tek tuşla kendi kendini kurabilen Potain IGO M 14 modelinin yanı sıra Hup serisi kule vinçler de,  çok farklı inşaat projelerinde yerini almaya başladı. Özellikle Hup 32 – 27’nin Komatek fuarında sergilenmesi esnasında gördüğü olağanüstü ilgi satışlara da yansıdı. 


O perasyonel masrafları en aza indiriyor

Potain IGO ve Hup serisi yeni nesil kule vinçler,  sahip olduğu özellikler sayesinde montaj, demontaj ve nakliye gibi operasyonel masrafları en aza indiriyor. Şantiye sahasında rahatlıkla hareket edebilir şekilde kompakt olarak tasarlanan ve kaldırma kapasitesi 1800 ila 4000 kg. arasında değişen IGO ve Hup serisi kule vinçler, 20 farklı kullanım şekli ile de inşaat aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Enerjinin olmadığı şantiyelerde kendi bünyesinde yer alan jeneratörden ürettiği elektrik ile kendi kurulumunu yapabilen IGO M 14 modeli, aynı zamanda voltaj ve güç adaptasyon özelliğine de sahip. Operatör tarafından kişiselleştirilebilen kumanda kontrol profilinde aynı zamanda “Yüksek Hassasiyet”, “Dinamik” ve “Standart” kullanım seçenekleri de bulunuyor. 

 

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...