11-07-2017
Delta Makina Yeni Adresinde Hizmet Verecek!

Delta Makina Yeni Adresinde Hizmet Verecek!

Türkiye'nin önde gelen iş makinaları üreticisi olan, dünya devi Komatsu’nun 34 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları’nın Ankara’daki yetkili bayi Delta Makina yeni tesisine taşındı.

 

Temsa İş Makinaları’nın Ankara Bayisi Delta Makina yeni adresinde hizmet vermeye başladı. Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 3 bin metrekarelik servisin açılışı, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, İvedik OSB Başkanı Prof. Dr. Hasan Gültekin, Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka, Temsa İş Makinaları müşterileri, Delta Makina ortakları ve çalışanlarının katıldığı bir törenle yapıldı. 

Temsa İş Makinaları Genel Müdürü Eşref Zeka: “Dünyanın önde gelen üretim ve teknoloji lider markası Komatsu ile iş birliğinde 34 yılı geride bıraktık. Bu süre zarfında 14 bin makina parkına ulaşarak, sektörün en önemli oyuncularından biri olmayı başardık. Daima bir tedarikçiden öte çözüm ortağı olarak varlık gösterme gayreti içinde olduk.” ifadelerini kullandı. Temsa İş Makinaları’nın Türkiye geneline yayılmış 41 yetkili servisi ve 24 saat tutkuyla çalışan 850 kişilik kadrosuyla büyük bir aile olduğunu vurgulayan Zeka, Tutku, esneklik, başarı odaklılık, şeffaflık, netlik ve sorumluluk gibi değerleri ilke edinerek satış sonrası hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklandıklarını söyledi.

Bayrak dalgalanmaya devam edecek

Delta Makina’nın; Ankara bölgesinin önemli kalelerinden biri olmaya devam edeceği ve yeni tesisleriyle çıtayı daha yukarılara taşıyacağının mesajını veren Zeka, “Markamızın bayrağını dalgalandırmaya devam edecek yeni tesisin Delta Makina ve Ankara’daki müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Toplam 3 bin metrekarelik atölye ve servis alanına sahip olan Delta Makina, bölgede bulunan Komatsu ve Temsa İş Makinaları müşterilerine ihtiyaç duyduklarında bakım ve onarım hizmetini sağlayacak.


Yükleniyor...
Yükleniyor...