07-07-2017
Bodrum’da Denize Sıfır Yaşamın Yeni Adresi

Bodrum’da Denize Sıfır Yaşamın Yeni Adresi

Bodrum’un en gözde beldesi Gündoğan’da denize sıfır konumu ile dikkat çeken Olaverde Luxury Residence Gündoğan, günün her anı sakin denizi ile mükemmel bir yaşam deneyimi vaat ediyor. Bodrum’da nadir bulunan büyüleyici bir kumsala sahip Olaverde, ideal konumu ile sabah güneşini görüyor ve sunduğu birçok imkân ile Gündoğan’ın en gözde projesi olarak akıllarda yer ediyor.

 

Gündoğan koyunun rüzgâr en az alan yerinde konumlanan Olaverde Luxury Residence Gündoğan, bulunduğu koyun en temiz noktasında yer alıyor. Gündoğan merkezinin cazibe noktasına yakın, fakat kalabalıktan uzak sakin bir noktada oluşuyla da dikkat çeken proje, mükemmel konumu sayesinde özellikle tekne severler için ideal özellikler taşıyor.

Olaverde Luxury Residence Gündoğan, 7 dönümden fazla bir arsa üzerinde, 27 evden oluşuyor ve her eve ait özel bahçesi ile dikkat çekiyor. Adını da bu özelliğinden alan bu yeşili bol projede iç bahçeli ikiz villa, ikiz villa ve flat residence olmak üzere 3 ayrı konseptte ev bulunuyor.

Diğer projelerden farklı özellikler

Mimar Sinan İzgi, İç Mim. Nazım Önengüt, Peyzaj Mim. Nazan Örücü, Mim. Ali H. Pekdemir’in aralarında bulunduğu mimari ekip tarafından tasarlanan projede evler birbirlerinin manzarasını engelleyemeyecek şekilde konumlanıyor, böylece her evden yeşillikler içerisinden sonsuz maviye ulaşılabiliyor. Fonksiyonel ve modern bir mimari anlayışla tasarlanan projede 4+1 ve 5+1 olmak üzere 200 ile 300 m2 arasında değişen evler bulunuyor ve dış cephe tasarımında mükemmel bir uyumla kullanılan taş, mermer ve ahşap karışımı yapılara şık bir görünüm katıyor. Olaverde Luxury Residence Gündoğan kapalı garajı, muhteşem manzarada leziz yemeklerle buluşacağınız denize sıfır restoranı, güvenliği ve standart residence hizmetleri ile diğer projelerden farklılaşıyor.

 

Bodrum’da nadir bulunan denize sıfır bir lokasyonda yer alan Olaverde Luxury Residence Gündoğan, çocukların ve ailelerin deniz keyfine keyif katan kumsalının yanında, mükemmel bir iskeleye de sahip.


Yükleniyor...
Yükleniyor...