12-07-2017
Günsan’ın Radius Serisi ile Dekorasyonunuza Yeni Bir Soluk Getirin

Günsan’ın Radius Serisi ile Dekorasyonunuza Yeni Bir Soluk Getirin

Katma değerli ürün ve çözümleri ile sektörde fark yaratan Günsan, ilhamını hayatın yumuşak hatlarından ve teknoloji trendlerinden alan Radius serisi ile estetiği ve sadeliği bir araya getiriyor. Yeni Radius serisi, yaşam alanlarını yenilikçi ve ezber bozan bir yaklaşımla buluşturuyor.

 

8 mm kenar inceliğindeki düz yüzeyi ve yuvarlak hatları ile tarz sahibi mekânların vazgeçilmezi olma hedefiyle tasarlanan Radius serisi; Radius, Radius Elements ve Radius Design’dan oluşuyor. Dekorasyona yeni bir soluk getirmek amacıyla doğal malzemeler kullanılarak tasarlanan Radius Elements ile doğa, mekânlara yansıyor ve doğaya dokunma hissi gerçek bir hal alıyor. Standart malzemeler yerine taş, ahşap, metal ve pleksiden oluşan Radius Elements serisinde, ezber bozan bir yaklaşımla anahtar ve priz tasarımlarının üzerine dilimler halinde uygulanıyor. 500’den fazla seçeneğe sahip bu yeni seride, gerçek malzeme şık ve doğal tasarımla birleşerek ulaşılabilir hale geliyor.

Ayrıcalıklı bir dünyaya giriş yapın

 

Kişiye özel ve özgün tasarımlarıyla kullanıcılara ayrıcalıklı bir dünya sunan Radius Design ile hatıra bir örtüyü, şık bir deri parçasını ve hayal edilen tüm güzellikleri yaşam alanlarına uygulamak mümkün. Aynı zamanda bakmaktan keyif alınan ya da kullanıcının tasarladığı bir görseli, hayran olunan bir sporcu ya da oyuncu resmini hatta özlem duyulan memleket resimlerini, geliştirilen mobil uygulama ve web üzerinden tasarlama ve üretim sonrası dekorasyona yansıtma imkânı da bulunuyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...