07-07-2017
Zorlu Koşul Demeden Yüksek Performansta Çivi Çakmanın Kolay Yolu; Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi

Zorlu Koşul Demeden Yüksek Performansta Çivi Çakmanın Kolay Yolu; Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi

Hilti, yeni nesil Çivi Çakma Makinesi GX 3’ü sektör profesyonelleri ile buluşturuyor. Yüksek çakım gücü, dar alanlarda avantaj sağlayan tasarımı ve yeni çivi besleme teknolojisiyle dikkat çeken Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi, dayanıklı iç kapsamı ve soğuğa karşı ekstra koruma özelliği ile maksimum performans sağlıyor.

 

İnşaat sektörüne Ar-Ge temelli kaliteli ve yenilikçi ürünleriyle yüksek katma değer sağlayan Hilti, yeni nesil Çivi Çakma Makinesi GX 3’ü Türkiye’de satışa sunuyor. Bir gaz tüpü ile 1.200 adet çivi çakabilen ve güçlü performansıyla öne çıkan Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi, dar burun yapısı ile dar alanlarda rahat çalışma olanağı sunuyor. 

 

Daha kaliteli çakım ve daha iyi tutunma

Su girişini önleyerek buzlanmayı engelleyen özel koruması sayesinde soğuk havalarda bile sorunsuz çalışma imkanı tanıyan Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi, özel sensörü ile gaz tüpü sıcaklığını ölçerek gaz sarfiyatını optimum seviyede tutuyor. Korunaklı iç kapsamı ile stabil basınç ve daha uzun ömürlü kullanım olanağı sağlayan Hilti GX 3, özel yaylı sistemi sayesinde toza ve diğer dış etkilere daha az maruz kalıyor.

Yeni çivi besleme teknolojisiyle yumuşak yüzeylerde daha kolay çalışma imkanı sunan ve çivi sıkışmasını azaltan Hilti GX 3 Gazlı Çivi Çakma Makinesi, sertleştirilmiş yeni nesil Hilti X-C çivilerle sert betonda daha iyi performans göstererek çivinin betona tam girmemesi ve beton içerisinde çivi dönmesi gibi problemleri ortadan kaldırıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...