27-10-2017
Türkiye’yi kendin yap kültürüyle tanıştıran Tekzen, İstanbul’daki 15. mağazasını açtı

Türkiye’yi kendin yap kültürüyle tanıştıran Tekzen, İstanbul’daki 15. mağazasını açtı

Türkiye genelinde 2017 sonuna kadar mağaza sayısını 130’a çıkarmayı hedefleyen Tekzen, 126. mağazasını İstanbul’da açtı. Esenyurt City AVM içinde açılan yeni mağaza ile İstanbul’daki mağaza sayısını 15’e çıkardı.

 

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Yıl sonu hedefine adım adım yaklaşan Tekzen, İstanbul Esenyurt City Center AVM’de açtığı yeni mağazası ile Türkiye genelinde 54 ilde 126 mağaza sayısına ulaştı. Esenyurt City Center AVM’de 2.462 metrekare net satış alanına sahip mağaza, Tekzen’in İstanbul’daki 15. mağazası olarak hizmet verecek.

İstanbul Esenyurt City Center AVM Tekzen Mağazası açılışında bir konuşma yapan Tekzen CEO’su Murat Gigin, yıl sonuna kadar mağaza açılışlarına devam edeceklerini söyledi. Gigin, Türkiye’yi kendin yap kültürüyle tanıştıran ilk mağazalarını bundan 22 yıl önce Merter’de hizmete soktuklarını ve bugün İstanbul’daki 15. mağazalarını açmanın gururunu yaşadıklarını belirtti.

Türkiye’de 54 şehirde dekorasyondan tesisat malzemelerine kadar geniş ürün yelpazesinde tüketicilerine hizmet verdiklerini aktaran Gigin, Tekzen mağazalarını her yıl 40 milyonun üzerinde tüketicinin ziyaret ettiğini belirterek “Özellikle kendi alanımızda her birimde uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Böylelikle müşteri beklentilerini çok iyi takip ve analiz edebiliyoruz. Türkiye genelinde 126 mağazamızda toplam 3 bin satış kadromuzla müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Yıl sonuna kadar mağaza sayımızı 130’a çıkarmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.  

Tekzen‘in yeni mağazasının açılışı Tekzen CEO’su Murat Gigin, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu,  Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Barkın, Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Emlak Geliştirme ve Operasyon Müdürü Hüseyin Menteşe, Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Satınalma Müdürü Özgür Küçükçetin, İnsan Kaynakları Müdürü Kubilay Özdemir, Muhasebe Müdürü Özlem Arıcan , E-Ticaret Müdürü Celal Bal, Bölge Müdürü Ali Aksoy,  şirket çalışanları ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Tekzen Esenyurt City Center AVM’de mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünü aynı çatı altında sunacak. Tekzen ayrıca yeni mağaza açılışları devam ederken diğer yandan da var olan mağazalarını müşterilerine daha konforlu alışveriş ortamı sunmak için yenilemeye devam ediyor.

 

TEKZEN, “Her ilde bir TEKZEN” hedefiyle büyümeye, güler yüzlü hizmet anlayışını Türkiye’nin her noktasına taşımaya devam ediyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...