26-12-2017
Danfoss, Aquatech Fuarı’nda Yer Aldı

Danfoss, Aquatech Fuarı’nda Yer Aldı

Danfoss Amsterdam’da düzenlenen Aquatech Amsterdam 2017 Fuarı’nda yer aldı.

 

Danfoss, 31 Ekim ve 3 Kasım tarihleri arasında Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da düzenlenen Aquatech Fuarı’na katıldı. Günümüzde hayati önem taşıyan temiz su kaynaklarının kıtlığı ile yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerin gerekliliği görüşülen fuarda Danfoss, temiz su kaynağına karşı artan talebi çevreye zarar vermeden karşılayan en yüksek enerji verimliliğine sahip yüksek basınçlı çözümlerini tanıttı.

Atık su teknolojisinin öncüsü Danfoss, fuarda aynı zamanda yüksek verimli APP yüksek basınç pompalarını ve iSave enerji geri kazanım cihazını (ERD) da sergiledi. Danfoss Yüksek Basınç Pompaları Satış Direktörü Jesper Bentzen: "Büyüyen ters osmoz (RO) pazarı için yenilikçi yüksek basınç pompaları geliştirmeyi, üretmeyi ve pazarlamayı hedefliyoruz. Çözümlerimizi iyileştirmek ve pazarın gereksinimlerini karşılamak için müşterilerimizle sürekli iş birliği içerisinde çalışıyoruz." dedi.

Farklı SWRO (Deniz Suyu Ters Osmoz Sistemleri) için yüksek basınç pompaları ve ERD'ler (Enerji Geri Kazanım Cihazları)

Yüksek basınç pompaları ve enerji geri kazanım cihazları (ERD) birçok farklı SWRO uygulamalarında kullanılmaktadır. Danfoss ürün portföyü ise bugün yerleşik, mobil ve konteynerli uygulamaların yanında denizcilik ve açık deniz uygulamaları için çeşitli pompalar ve ERD'leri kapsamaktadır. Her iki kategorideki ürünler güvenilir ve enerji tasarrufludur.

Danfoss Yüksek Basınç Pompaları Satış Direktörü Bentzen: "Bu yıl gerçekleşen Aquatech Fuarı’nda çok beğenilen yeni nesil iSave 21 modelimizi tanıttık. Bu yeni modelde basınç artışı, yüksek güvenilirlik sağlayacak şekilde 3 bardan 5 bara yükseltildi.’ dedi ve yeni iSave 21 Plus ürününün SWRO tesisleri için güçlü bir çözüm olduğunu da ayrıca vurguladı.

Tüm iSave modellerinde olduğu gibi iSave 21 Plus da uzun hizmet aralıklarında çalışarak yüksek verimlilik sergiliyor. Mekan darlığı olan uygulamalar için ideal olan bu ürün, yeni tasarımı ile hem dikey hem de yatay kuruluma izin veriyor. Ayrıca Danfoss APP pompaları pazarda bulunan en yüksek enerji tasarrufu dağlayan modeller arasında yer alıyor. Pompanın basit yapısı uzun hizmet aralıklarında güvenilir bir şekilde çalışmasına ve kolay bakıma izin verirken, Danfoss iSave ERD cihazları rekabetçi verimlilik oranlarına ve servis dostu bir tasarıma da sahip. Kompakt olduğu kadar kurulumu ve çalıştırması da kolay. Çift yönlü malzemeden yapılan her iki tip pompa da tuz miktarı yüksek SWRO uygulamalar içinse yine en ideal tercih denebilir.

APP 5.1-10.2 modelleri, APP W 5.1-10 olarak piyasada mevcuttur. APP W pompalarının özel kaplaması atık su uygulamaları için de uygundur.

Danfoss, dünya genelinde iSave 21 Plus gibi inovatif ürünler üretmeye devam ederek dijitalleşme stratejisini sürdürüyor.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...