05-01-2017
Tek Çatı Altında Yapı Konferansı Serinin İlk Konferansı ile Kapılarını Açıyor!

Tek Çatı Altında Yapı Konferansı Serinin İlk Konferansı ile Kapılarını Açıyor!

Tek Çatı Altında Yapı Konferansı by SUIT TALKS, Türkiye’de son yılların yükselen değeri yapı sektörünü ele alıyor. İnşaat sektöründen mimarlığa, iç yapı malzemesi üreticilerinden dış yapı malzemesi üreticilerine kadar sektörün büyük markalarını 9 Şubat 2018 tarihinde Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’de bir araya getiriyor.

 

Tek Çatı Altında Yapı Konferansı by SUIT TALKS, yapı sektörünün son yıllardaki atılımını, değişen mimari yapıları, gelişen yeni nesil yapı malzemelerini, akıllı binaların günümüze entegrasyonunu, ödüllü mimarların hayallerini nasıl tasarladıklarını konu alıyor olacak. Bu bağlamda yeni ürünlerini tanıtıp, sektörde geniş bir network ağı kurmak isteyen yapı profesyonellerine prestijli bir konferans serisi sunuyor. 50+ aktif çalışan mimarın da davet edildiği bu konferansta SUIT TALKS YKB Sn. Burçin Cevher ve ekibinin amacı ise; uzun süren sunumların aksine, farklı alanlarda tecrübe kazanmış profesyonellerin stratejilerini ve hedeflerini söyleşi tadında aktararak sektörün birbirlerine ilham vermesini sağlamak ve misafirlerini samimi bir ortamda ağırlamaktır.  

Yeni nesil yapı ürünlerinin günlük hayatımıza olan etkisi ve faydası her geçen gün artıyor. Ancak gelişen teknoloji ile beraber yeni özellikler ve çeşitlilik kazanan ürünleri takip edebilmek de bir hayli zorlaşıyor. Burada, sektörün önde gelen markalarının üst düzey yöneticileri bizlere güvenlik, yalıtım, avantaj ve estetik bakımından ürünlerin çeşitliliklerini ne gibi araştırmalarla ve hedeflerle oluşturduklarını anlatacak, stratejilerini paylaşıyor olacaklar.

AKG Gazbeton, Knauf Yapı Kimyasalları, Saint Gobain Rigips, Babacan Yapı, Guardian Glass ve AGT Ağaç Sanayi gibi sektörün öncü markalarının üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alacağı Tek Çatı Altında Yapı Konferansı’nda yer alacak tüm katılımcılar fuaye alanında yer alan  B2B toplantı odalarında diledikleri marka yöneticileri veya mimarlar ile birebir iletişim kurarak toplantı yapabilecek ve iş ağlarını genişletebilecekler.

SUIT TALKS, hem iş ağını genişletmek, yeni satış kanalları ve marka bilinirliği oluşturmak isteyen hem de yeni nesil ürün ve yapılar hakkında bilgi almak isteyen tüm katılımcılara 9 Şubat 2018 Wyndham Grand Kalamış Marina Hotel’de Tek Çatı Altında Yapı Konferansı’nda ev sahipliği yapıyor olacak.

 


Yükleniyor...
Yükleniyor...