04-07-2018
KANALSIZ KLOZET’İN YENİ ADI: PUREWASH

KANALSIZ KLOZET’İN YENİ ADI: PUREWASH

Sağlık ve temizlik hassasiyetine özel geliştirdiği teknolojilerle tüketicilerinin her zaman yanında olan SEREL, ‘‘PureWash’’ teknolojisiyle de klozetlerde hızlı, kolay ve maksimum temizliği bir araya getirdi.

 

Hijyen hassasiyetinin olduğu banyolara özel çözümler üreten SEREL Seramik Sağlık Gereçleri, temizliği kolay kanalsız klozet teknolojilerine verdiği “PureWash” ismiyle piyasaya yeni bir hareket getirdi.

Kanalsız Teknolojisiyle Klozet Temizliğinde Kolaylık

SEREL PureWash klozetler kanalsız yapısı sayesinde klozet girintileri olmaksızın temizliği en kolay üründür. Her noktaya ulaşan su akış sistemi sayesinde klozetlerin iç yüzeyini tek seferde yüzde yüz yıkayabilen PureWash teknolojisi bu sayede hijyen ve tasarrufu da bir arada sunuyor. PureWash teknolojisiyle yüzde yüz temizlik sağlayan ve kanalsız iç hazne yapısıyla da kolayca temizlenebilen klozetler banyolarında hijyen arayanların en büyük tercihi.

 PureWash ve Hygiene Plus Bir Arada

SEREL’in tüm ürünlerinde olduğu gibi PureWash klozetlerde de Hygiene Plus teknolojisi standart olarak sunuluyor. Böylece yüzeyler kir tutmuyor; klozetler kolayca temizlenirken aynı zamanda hijyenik korumada sağlıyor.


Yükleniyor...
Yükleniyor...